Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megcsalt a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, ő keresett meg engem szimplán rám írt, de eleinte lekoptattam. Utána adtam neki egy esélyt, és találkoztunk és szimpatikus, vonzó lett a számomra. Összejöttünk.Az a bajom hogy hazudik nekem és nagyon nem tud hazudni... ott kezdődött az egész hogy még amikor nem jártunk összevesztünk, és csinált egy másik facebook-profilt hogy kibéküljünk. És azt vettem észre hogy az új (rendes profilján) mindenki írogat neki persze nem ír nekik vissza. Szóval múltkor nálunk este még lazán beléptünk a "régi" facebook-ba amit azért csinált hogy kibéküljünk,és valamelyik nap be meg akartam nézni a régi fiókját, kértem hogy lépjen be, de azt mondja nem emlékszik a jelszóra. azt mondja hogy ezen a mostani telefonján még be se jelentkezett.(Onnan tudom hogy hazudott mert 1 hónapja még ugyanúgy belépett mint 6 hónapja amikor összevesztünk. dadogott stb.. egyértelmű jeleket adott a számomra+ még hazudott is. múltkor amikor aludt megnéztem a telefonját és volt benne egy olyan név hogy" cukim" és volt a keresési előzményekbe egy olyan hely ahova még sose ment busszal.(a 2 jel 2 különböző személy)szóval megkérdeztem tőle hogy mégis mi ez erre az volt a válasza hogy: aj! tudtam hogy úgyis találsz valamit amin veszekedhetünk! utána szakítottam vele, és mosta hogy beszéljük meg. és azt mondta hogy ahova ment busszal nevezzük ezt most "Sopron-nak" szóval azt mondta hogy süli időben egy srác megkérdezte tőle hogy mikor megy busz oda és ő nézett egyet ez szép és jó csak az a baj hogy: bamm agusztus25. 8:16 kor nem volt iskola-_-és mondtam neki ezt és elkezdi hogy jah nem is a "tescoba találkoztam azzal a sráccal és kérte hogy nézzem meg" és ilyenkor most úgy van vele hogy ha nem hiszi el hazudok mást vagy mi? megkérdeztem azt a "cukim" nevű telefonszámot is és eleinte úgy tett mintha azt se tudná hogy ki az,még szó szerint úgy csinált mintha gondolkozna. utána azt mondta hogy egy régi ismerőse aki kiment németbe. felhívtam de megszűnt a szám. Én nemtudom mi van vele, Én vettem el a szüzességét, a szexuális életünkel semmi probléma mert van amikor 3-5 perc kell és elmegy.. én meg bírom 1,5 2 óráig is, sokat törődök vele sok időt töltünk együtt, tényleg nem értem hogy miért hazudott megkérdeztem tőle is azt mondta hogy nem tudja, nem akart veszekedni... és kérte hogy többet ne beszéljünk erről.. meg hogy megfog változni, de csak az akar megváltozni aki tett is valamit. Szóval 2 nap alatt kétszer szakítottunk és most megint ott tartok hogy ezen kattogok idegileg tönkretesz.én nem beszélek egy lánnyal se... Ja, és volt egy olyan amikor a szemem sarkából láttam hogy rá ír egy fiú és gyorsan lehúzta, aztán mire hazaértünk kitörölte. és megkérdeztem tőle hogy ki az és hogy miért törölte ki, azt mondja azért mert nem akart veszekedni. Nem tudom szerintetek ahogy elvettem tőle kezdi érdekelni más fiúkkal is?még konkrétan nem láttam senkivel se de sok az apró jel én nagyon szeretem és idegileg kikészít

2017. okt. 13. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, mert nincs kedvem, de ha jó csaj, akkor megcsalt velem xD
2017. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érzés amikor erőt veszel és ki írod és jön egy 12 éves akinek otthol vannak a szülei és nem tud recsizni és ide trollkodik...
2017. okt. 13. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Idősebb :P Kérdezd meg a barátnődtől xD
2017. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Na figyelj. Nem minden a szexről szól, lehet hogy a kommunikáció nem működik köztetek, vagy nem tudom, de valami biztos nem jó. Ezek annyira egyértelmű jelek sajnos, hogy szerintem hagyd ezt a csajt. Ha nem néz rád fel, mások felé húz, valami nincs rendben. Üljetek le, és beszéljétek meg. Mondd neki, hogy most, vagy soha - legyen őszinte. Ha úgy van ahogy a jelek mutatják, akkor egyértelmű a dolog, de legalább elmondta őszintén. Nagyon nem irigyellek haver, de sajnos ez a valóság, nem egy tündérmese. Engem is vertek már át nagyon. Szóval kitartást és sok szerencsét kívánok.
2017. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most hétvégén is együtt voltunk, azt mondta meg fog változni és hogy utálja magát, és eskuszik hogy sohasem csalt meg, csak hogy nem latjuk egymast veszekszünk a semmin mert hiányzik... Kitorolte a regi facebbok profilt és csinaltunk egy ujat neki, de azt mondta hogy rossz multja van mert atvertek es nemtudja elhinni hogy szereti valaki..
2017. okt. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!