Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem hívott meg engem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott meg engem is bulizni?

Figyelt kérdés
barátnőmet meghívta egy másik barátnője, hogy tart 1 házibulit. Én eddig mindig ha volt vmi mivel egy csapat vagyunk mindig magammal vittem. De ő neki eszébe se jutott volna engem is meghívni. Semmi féltékenykedés nincs bennem, szó se róla. Csak kicsit furcsa h én vittem eddig mindenhova, ha meg őt hivják meg ő engem nem. Szépek vagyunk mindketten, igényesek, ilyennel sincs gond.
2017. okt. 26. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom aki hívta az csak őt. Azaz nem kell kísėret (te).
2017. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nah igen, de ez nem csak lány buli, hanem lesznek fiuk is.
2017. okt. 26. 09:28
 3/6 A kérdező kommentje:
ő mondhatta volna magátol is, hogy ha barátomat nem akarod akkor engem sem kell. mi egypár vagyunk.
2017. okt. 26. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna,de nem mondta. Ezekszerint fontosabb egy buli nem számítanak az ėrzėseid.
2017. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tizen válasza:
változó, hogy melyik periódusban ki érzi inkább a másik szükségét társaságban, és mikor felszabadítóbb picit nélküle (ez nem ellened szólhat, hanem arról, hogy ki akarunk próbálni mást is). nekem egy nagyon jó barátommal volt olyan időszak, hogy én nem hívtam néha, és aztán volt olyan is, amikor ő - lehet, hogy nálatok is lesz fordítva is... szerintem az a fontos, hogy ha úgy érzed, mondd meg neki ezt, hogy téged is hívjon; a nyíltság sokszor jót tesz
2017. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon akarom ezt igy előtte. Ha magátol nem tudja miért én tanitsam meg neki. inkább majd én is elmegyek nélküle. és megtapasztalja milyen.
2017. okt. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!