Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti elmentetek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti elmentetek volna a helyi diszkótulajjal, ha hívott volna a szórakozóhely VIP részébe, bulizni?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam az egyik szórakozóhelyen, bulizni.

Sokan voltak, tele volt az egész diszkó.Alig hogy odaértem a pulthoz a haverommal, hogy igyunk egyet, észrevettünk hogy kettő nagyon gyönyörű nő is állt a pultnál, koktélt szürcsölve.

Tényleg szépek voltak, mert szinte az összes pasi, aki elment arra, a két nőt nézte.

Alig telt el 10 perc, majd egy fura dolog történt.

Haverom oldalba bökött, hogy nézzek már oda.Megfordultam és két hurkanyakú, olyan szinten kigyúrt kidobó jött felénk, hogy az állatkerti gorillák, ha meglátták volna ezeket, sírva bújtak volna el.

Azt hittem hogy kiakarnak dobni, de mikor odaértek, "finoman" félrenyomtak, és akkor láttam, hogy velük egy harmadik személy is, aki eddig mögöttük jött, csak nem látszódott.

Odament a csajokhoz, és annyit mondott nekik, hogy "lányok, lenne kedvetek a VIP részen bulizni, van pár ismerősöm most ott és nem szeretnénk egyedül lenni".

A két csaj egymásra nézett, majd egyből az egyik rávágta, persze, úgyis az itteni pasikból nem nagy a választék, mert egyik sem mert még idejönni, és meghívni minket koktélra.

Ennyi volt, és a kidobók már csinálták is az utat a tömegben, és elment a két nő.

Csajok, ti ilyen helyzetben, mit csináltatok volna?

Elfogadtátok volna a meghívást a VIP részre bulizni?



2017. jan. 16. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hátramenni egy rakás vadidegen, valószínűleg minimum 40 éves szerencsétlen közé, akik fiatal lányok melléről akarják felszívni a kokaint, aztán bedrogoznának minket is, hogy eljátszhassanak velünk amíg alig vagyunk tudatunknál, majd pár nap múlva valami amszterdami piros lámpás negyedben ébrednénk papírok meg pénz meg minden nélkül... Kösz nem :D Elküldtem volna őket.
2017. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért nem ilyen ma már a valóság, ez nem a 90-es évek, mikor tényleg voltak ilyenek.

Ma mindenki tiszteli a nőket, a tulaj is csak megkérdezte tőlük, lenne-e kedvük?

Nem volt kötelező nekik odamenni.

2017. jan. 16. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

"Ma mindenki tiszteli a nőket, a tulaj is csak megkérdezte tőlük, lenne-e kedvük?"


Hol élsz te? :D Persze, manapság már nem is léteznek prostik se, kizárólag a lakásosok, akik önként vállalták, nem?

Ha nem is k-rvának akarták őket eladni, a gangbang a minimum, persze lehet önként belementek a lányok. (Némi randidrog észrevétlen megivása után.)

2017. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem volt kötelező. Fél perc múlva ment volna helyettük más.
2017. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Mivel a kérdés elméleti, így eltekintek attól, hogy hozzám biztos nem jöttek volna oda.

Nem, nem mennék el, nem vagyok ilyen naiv.

2017. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán. Nem bízok meg ennyire az emberekben, főleg nem a szórakozóhelyen bulizó férfiakban, akik azzal akarnak felvágni, hogy az övéké a diszkó, és így neked mintha kötelességed volna igent mondani egy ilyen meghívásra. Ahogy már az előttem szólok is mondták: biztosan nem csak táncikálni mentek a VIP részlegre.
2017. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem, annyira egyértelmű, hogy mi rejlik a felajánlásuk mögött...

Nem csak táncika meg koktél, de hát van akiknek ez is belefér.

2017. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Tök hihetően hangzik, hogy egy diszkóban, bömbölő zene mellett, ahol azt is alig hallod, ha a füledbe ordít a haverod, te érted az odébb lévők beszélgetését :D


Egy csaj sem mond olyat, hogy "nem nagy a választék, az itteni pasik nem mernek meghívni koktélra" lol??? :D

2017. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem falusi diszkóban volt, ahol bömböl a zene, hanem egy jobb fajta szórakozóhelyen, ahol kulturált emberek vannak, jobbára.

és igen, itt lehet hallani mit mond a másik, nem kell füldugó, mint sok vidéki helyen.

2017. jan. 16. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos nem tetszett volna nekik, de nem mentem volna, se a barátnőim. Megbízhatatlan idrgenekkel soha nem mennénk el, főlrg férfiakkal.
2017. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!