Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kérem, mindenki olvassa el....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem, mindenki olvassa el. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy 17 evesen, az elet osszes teruleten megszivtam. Mindenhez pozitivan altam...mindent jol akartam latni. De kezdem feladni. Kezdve a tanulmanyi eredmenyemmel...2es epp megvagyok amikor altalanosba szin 5os voltam...kozben elojott egy betegsegem ami miatt allando hanyingerrel kuzdok..pszichoszomatikus...jarok pszichologushoz de nem segit semmitsem. Ugyanolyan..a szerelmi eletem egy nulla..fiuk allandoan elhagytak..raadadul szex utan allandoan viszket alul...orgazmusom egyszersem volt. Kerdezem en...most komolyan..miert kell megszuletni egy olyannak akit b*ssza a sors? Mert ezt mar nemlehet rafogni arra hogy felfogas kerdese..nem.Ezmar tobb a soknal. Sokszor gondolkodtam hogy elmegyek es magam mogott hagyok lassan mindent. Lehet ideje. Tudjatok milyen erzes..mikor suliba vagy..vagy van egy program amit elvezni szeretnel de majd behanysz ? 1 eve..1 teljes eve szenvedek ezzel..mindennap. Es en nemvagyok gyenge..azert ideirtam mert itt sokan latjak..valaki..nemtudna segiteni? ..
2017. okt. 25. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, hát én 16 éves vagyok, és megértem, velem is történtek, hasonló dolgok, én kényszerbeteg vagyok, amit sikerült, blokkolnom, és ne add fel, ha lessz valakid, minden rendben lessz. /F Ha kell valami írj privátba, szívesen segítek, (Írásban megbeszélheted velem a legbelsőbb dolgaidat is) hozzáteszem, nem ismerkedni akarok
2017. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős helyzet, volt egy időszak az életemben amikor úgy éreztem, hogy semmi értelme az életemnek, semmi értelme minden nap felkelni és minden nap ugyan azt a rutint követni. Nem fordultam pszichológushoz, nem is volt szükségem rá. Nekem a szerelmem volt a pszichológusom, neki mindent elmondhattam és amikor vele voltam, újra láttam értelmét az életnek. Neked is ezt kívánom!
2017. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kettes is jól mondja :)
2017. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat <3
2017. okt. 26. 05:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!