Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon meg mindeg szeret vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meg mindeg szeret vagy mi a gond velunk?

Figyelt kérdés
1 ev es 3 honapja vagyunk egyutt. A parom nem tud kedves lenni sosem, vagy parasztosan viccelodik es szivat, vagy faradt. Tobbszor emlitettem neki, hogy kedves szavakra, romantikara vagyom.. De semmi. Az elejen se volt tul romantikus, de valahogy jobb volt. L20

2017. okt. 24. 23:18
 1/6 anonim válasza:
Mostanában velem is ezt "játssza" a párom, már a falra maszok tőle....F.asz se tudja mi van a férfiakkal.
2017. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves első hozzászóló! "Mi van ma a férfiakkal?" Erre csak azt tudom írni, hogy nem érdemes általánosítani :) Én se írom azt, hogy "mi van ma a nőkkel, hogy gyökerekkel jönnek össze állandóan és utána elégedetlenkednek". Én például igénylem és szeretem is a romantikát. Sőt, szerintem minden egészséges érzelmi szinttel rendelkező embernek szüksége van rá nemtől függetlenül és most nem a túltolt giccses dolgokra gondolok, hanem a jó ízlés keretein belül megnyilvánuló őszinte romantikára. Ezzel meg is válaszoltam a kérdést is egyben: Normális férfit kell választani és akkor nem lesz okotok az elégedetlenkedésre :P 20F
2017. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek. Normális férfit kell találni. Az én barátom mindig figyel a romantikára 1 év után is. Van hogy néha kis kanos és elfelejti, de hát megesik:D. Én szólni szoktam neki ha úgy van, gyengédségre vágyom, egy kis "babusgatásra", egyáltalán nem bánja. Ha valaki szeret akkor mindent megtesz a boldogságodért, ezt pedig viszonozni kell. Ennyi:D
2017. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek: Részben félreértettél. Nekem nem kell "figyelni" arra, hogy néha napján romantikus is legyek :D Hanem eleve igénylem, mint egy normális érzelmi szinttel rendelkező hapsi :P Ennyire egyszerű a történet :D És igen, jó önfeledten dugni mint az állat xD de máskor viszont pont, hogy a gyengédséget és minden más egyéb érzelmi megnyilvánulást igényelek.
2017. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Igen, az én párom is igényli nyuga:D Úgy értve figyel rá, hogyha esetleg ő mondjuk egy menetet tolatna, de látja rajtam, hogy nem vagyok abban a hangulatban, akkor félreteszi azt és pl. összebújik velem, hosszas beszélgetés, ilyesmi:D

2017. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#2-es

Sajnos nekem meg nem volt dolgom olyan férfival aki szerette a romantikat. Igaz eddig csak 2 barátom volt de másodjára is bele választottam, ezért írtam ezt. Sorry 😀

2017. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!