Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondta ezt? (bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, egy és fél éve vagyok együtt a barátommal. Én még gimnazista vagyok, ő egyetemista (20 éves) Soha semmi olyan nem történt az eddigiek során ami a kapcsolatunkon változtatott volna a rosszabb irányban. Egyébként igazi "álompasi" személyisége van, amit el lehetvárni egy férfitól. Figyel rám, törődik velem. Mamámmal sosem találkozott még, és tényleg semmi negatívum nincs ami miatt ilyet mondott volna. Azt mondta mamám (de hizzátette h komolyan mondja): Bármennyire is szeretjükegymást, sose mutassam ki teljesen a szeretetemet iránta,mert a fiúk kihasználják azt.

Azt tudni kell, hogy a barátomegy átlagos ember, nem a nagy "klik"be tartozott a gimiben, nem volt menő, nem a legújabb diat szerint öltözik. Tényleg megbízható, és igyekszik az egyetem és a munka mellet annyi időt rám fordítani, amennyit csak lehet egy távkapcsolatban. (Heti egy napot tudunk együtt lenni)

Mamám már 18 évesen megtalálta az igazit, akivel összeházasodott, és azóta már több mint 50 éves házasok.

VAlahogy mégsem értem, hogy miért mondta azt amit. Szerintetek? De lehet én reagálom túl. MIért csak most mondja ha már egy és fél éve együtt vagyunk?

Köszi a válaszokat :)


2017. okt. 19. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért.
2017. okt. 19. 21:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet h csak téged félt és azért mondta, úgy értem az érzéseidet félti.


Lehet h féltéleny mert a gondolataid nagy része a barátod körül foroghat és ő ezt észrevette.


Illetve előfordulhat h miután bemutatod őket megváltoztassa a véleményét a mamád.

Nos ezt úgy értem h amikor az ember nem ismer valamit akk sokszor csak fantáziál erről a dologról. Fél éve vagytok együtt lehet h mamád már elképzelte valahol h barátod mien ember lehet. És úgy döntött az elképzelt rossz oldalát veszi előnybe azért mondta. De persze ezer bocs ha tévedek.


Nem biztos h érdemes ezen agyalni.

2017. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt, de talán igazad lehet, hogy nem érdemes agyalni rajta :)
2017. okt. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!