Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret e még vagy már csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MENEkült20000314 kérdése:

Szeret e még vagy már csak kihasznál?

Figyelt kérdés
5 hónapja van barátom. Ezalatt az 5 hónap alatt sok minden megtörtént (ha értitek mire gondolok:)). Mikor személyesen találkozunk(a suli miatt csak hetente 1-2 alkalommal) akkor mindig csak azt akarja csinálni. Semmi mást. Szinte nem is szoktunk beszélgetni vagy ilyenek. Meg nekem kicsit a romantika is hiányzik kicsit a kapcsolatunkból. De nem tudom ezt hogyan beszéljem meg vele anélkül, hogy valamit félreértene
2017. okt. 15. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ezalatt az 5 hónap alatt sok minden megtörtént (ha értitek mire gondolok:)"

És most erre büszke vagy vagy mit akartál kihozni ebből?

Én inkább szomorú lennék, ha 5 hónapon belül tini lány létemre a lyukamat reszelgetnék, de te tudod.

AMúgy igen, kihasznál. Tudod, kit lehet kihasználni? Aki engedi. Te engeded. Még beszélni sem beszélsz róla, csak csinálod.

2017. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felhasználói nevedből 17 évesnek gondollak, amikor már azt mondom, hogy nem meglepő, hogy történtek meg dolgok, de mit lehet azon félreérteni, hogy megkérdezed tőle, hogy csak arra kellesz-e neki? Ezt így nyíltan meg kell kérdezni, ha van gerince akkor megmondja, hogy igen és te eldöntöd, hogy neked jó ez vagy sem. Ha nincs gerince ezt beismerni akkor pedig jobb ha most dobod.
2017. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szomorú sztori.. Ha lenne eszed már rég szóltál volna neki.. Engem nem használhatsz ki... Nos vagy megért, vagy ott hagy és keres más tömni való kis libát.
2017. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!