Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem megy a csókolozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csókolozás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőmnek is meg nekem is ez az első kapcsolata és sokmindenben nem tudjuk, hogyan kéne elöszőr tenni/lépni. Ilyen pl: a csókolozás. Egyszer még kb. 3 hete megprobáltam vele de, úgy emlékszem nem volt olyan "rendes" , "igazi" csók mert csak inkább ilyen szájra puszi szerűség. Ma is megprobáltam de nem jött össze, mert mintha elhúzta volna maát tőlem, legalább is az ajkát. Nem azért mert nem kedvel csak , azt mondta nem tudja hogyan csinálja meg ilyesmi. (Kár hogy én sem).Szerintem akarja, csak nem tudja hogyan kezdjen bele, meg én se. Tudna valaki segítő választ adni? Megköszönném! (Én: 17, Barátnőm: 15)

2017. okt. 15. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Menj el egy prostihoz és kérd meg smároljon le.
2017. okt. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én komoly válaszokat kértem nem baromságot...
2017. okt. 15. 03:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tapasztaljatok ki egyutt, mi van ha benaztok ebben ez szep hogy egyutt tanuljatok meg
2017. okt. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

Ugyan ez volt velünk is (azzal a kivétellel hogy nekem volt már barátom, de velük nem csókolóztam), és egyikünk se tudta mit kéne csinálni. Úgyhogy maradt az, hogy megpróbáltuk valahogyan, és akkor az jónap is tűnt. Később rájöttünk hogy milyen bénák voltunk mindketten, és nevettünk rajta egyet :D

És régen, bevallom, én is olvasgattam hogy "a ogy is kell csókolózni", de utólag felesleges volt, mert tényleg hozza a pillanat :)

Tanulság: nem kell egyből "profin" csókolni. Tapasztaljátok ki együtt hogy nektek mi a jó. :)

2017. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bubuka508 válasza:
Valóban együtt kell "kidolgoznotok" a technikáját, mert ez is izlés szerint müködik, nem mindenkinél egyformán. De nem is mindenki szeret csókolózni, nekem is volt olyan barátnöm. Nem lehet, hogy a te párod is igy van, csak szégyelli megmondani? Attól még szerethet! Ez csak külsöség!
2017. okt. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mqjd idővel megtanuljátok egymástól.
2017. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5. Nem tudom, ez még fel se merült bennem. De tényleg. Majd megkérdezem ezt tőle (csak elne szúrjam xd)
2017. okt. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!