Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy a csókolózás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csókolózás?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Még egy hónapja sincs, hogy együtt vagyok az első barátommal, minden jól megy, a csókot kivéve. A szájrapuszi oké, nincs vele semmi gond. Viszont a normális valamiért nem megy...csak maximum 3 másodpercig. Nem tudom mi lehet a probléma, már hatezer oldalt tanulmányoztam, ezernyi véleményt olvastam, de valahogy nem tudok túllendülni ezen a problémán. Talán túl sokat gondolkozok rajta, vagy nem tudom, de sose sikerül normálisan, valamiért nagyon félek. Veletek volt ilyen? Tudnátok valami tippet adni, hogy mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm!:)

14/l



2016. okt. 7. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Lehet azért mert nincs a csókolózásnak lába.
2016. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosabban megfogalmaznád?

Elhúzod a fejed vagy csak nem tudod, mit csinálj?...

2016. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell,vagy hogy mit csináljak, és elhúzom a fejem, valamiért nem bírom tovább csinálni..:D
2016. okt. 7. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ne tanulmányozz semmit, egyszerűen csak csináld természetesen. :) És ami a fontos: ne félj! Félelemből nem is lehet csókolózni. Azt szerelemből kell. :)

Olyan pedig nincs, hogy "normális". Persze, be lehet tanulni egy adott sablont, de a csókban pont az a szép, hogy nagyon egyedi tud lenni. :)

Egyébként meg nem muszáj egyhuzamban egymás szájában lenni percekig.

2016. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Ehez is két ember kell.Bármi meg lepő.

Smároltam már olyan csajal hihetetlen jo volt.Még ugyis hogy én mögötte áltam ,őmeg igy oldalra hátra forditota fejét.

( pedig nem sok tapasztalatom van )

2016. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

#2 vagyok. Én csak első csóknál voltam ilyen:D aztán már szinte tökéletesen ment a dolog.

Annyi, hogy ne parázz rá. Elrontani nem igazán lehet, vagy ha mégis, nevettek egyet rajta és újra próbáljátok. Mondjuk az sem jó, ha ezzel szórakoztok nap mint nap, mert megunjátok:D

Ne nyilvános helyen! Már csak azért is, mert nem illik...

Igazából szerintem a nyelves csókot nem lehet annyira rövid ideig csinálni. Mármint jól el lehet lenni sokáig azzal, hogy a másik száját "felfedezed" :D csak "játssz" a nyelvével :D

Sok sikert:))

(Mellesleg, sosem hittem volna, hogy valamikor majd én próbálok csók témában tanácsot adni valakinek:'))

14L

2016. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Gyakorolj velem en nem engedem hogy elhúzódj
2016. okt. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elso baratommal en is pontosan ilyen voltam. 4 honapig jartunk,de a nyelves csok mindig muszajbol tortent reszemrol. Rola pedig az a hir jarja,hogy milyen jol smarol,de nekem valahogy unalmas volt. Bar szerintem en is bena voltam,sot,tuti.

Aztan eltelt 2 ev,es mar nagyjabol belejottem:D Van egy nagyon jo baratom,aki nem igazan tudta elfogadni regebben,hogy a fiukhoz vonzodik. Ezert lekapott,es meg o is megdicsert,hogy milyen jol csokolok(csak az a baj,hogy lany vagyok.)

Szoval,szerintem a technikadon tenyleg csak gyakorlassal lehet fejleszteni,de az is lehet,hogy a fiu a bena.

2016. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok:)
2016. okt. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!