Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista fiú vagyok és van egy lány aki nagyon tetszik a városban ahol lakom ő a legszebb lány szinte mindenki azt mondja. Ő 17 éves ,már párszor bulikba csokoloztunk és barátnői szerint tetszem is neki,most buliba is mondtak hogy nem táncoltam vele ezért szomorú volt. De meg is amikor megcsokolt utána azt mondta hat nem akarja folytatni mert nem akar megbántani de utána később megint megengedte. Felek a közeledéstol mert ha oda kerülne a sor ,hat nem vagyok megelégedve a méretemmel kb 13,5-14 cm merev állapotban. Tartok tőle higy csalódna bennem ez miatt. Szerintetek hogy kezeljem a dolgot?
2017. okt. 11. 05:12
 1/3 anonim válasza:
Nőj fel.
2017. okt. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11-12 cm re van belőve az átlag péniszméret még az óvszermárkáknál is..
2017. okt. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen.Ha ez gondot jelent neki akkor az csak őt fogja minősíteni.Megoldható minden, ha esetleg úgy érzed ez hátrány lehet pl egy együttlétkor, akkor teszel róla, hogy biztosan ne érezze ezt, és te sem fogod magadat kevesebbnek érezni ha látod, hogy elégedett.
2017. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!