Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen kiegészítőt hordana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kiegészítőt hordana egy srác amelyből a többi nőnek leesik hogy van barátnője?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szivecskés nyakláncot melynek egyik csücskében ő a másikban meg a kedves pár van:)
2017. okt. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kb 20×20 cm-es táblát a nyakadba kell akasztani, amire az van ráírva, hogy "bocs lányok, foglalt vagyok".
2017. okt. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy, karikagyűrűt?
2017. okt. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyakláncot biztos nem viselne( de értékelem az ötletet :) )

A táblán már én is gondolkodtam de valahogy nem kivitelezhető :D

A gyűrűűhöz meg még túl fiatal a kapcsolatunk mármint amúgy fiatalok vagyunk és annak nagyobb jelentőssége van mintsem most ezzel szimbolizálni a kapcsolatunkat.

2017. okt. 10. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az hogy tudja nem feltétlenül jelenti azt hogy érdekli is

de a legjobb az lenne ha téged hordana


nyakláncot nem vesz fel, most ha azt nem akkor a karkötő is kizárt... szóval milyen ékszerre gondoltál, kupak pirszingre??


annyi az egész fészen rakjátok ki a kapcsit, ott írnának úgy is rá a lányok, pár közös kép esetleg :)

meg gyakoroltasd be vele ezt a mondatot "nem szabad asszony van" sok sikert :)

2017. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ő ezt nem szereti megosztani ami azt illeti én sem csak az a baj vele hogy rohadt jól néz ki és így van némi érdekeltség más lányok felől is. Tudom hogy ő nem csalna meg mert egy nagyon édes srác amúgy viszont attól még a nők nők.

én mandzsetta gombon gondolkodom de mivel van kulcscsomója azon is hogy arra valamit.

2017. okt. 10. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan karkötő amibe be lehet fűzni a szemekbe a szerelmed monogrammját. Felénk ez a szokás.
2017. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :)
2017. okt. 10. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a barátnőjét! Ha egész nap ott csüng a csaj az oldalán, abból csak lejön a többieknek, hogy összetartoznak, nem? :D Szóval egyetértek a ötös válaszolóval, téged kéne hordania a pasidnak. Egész nap! :)

Viccen kívül, a karkötő szerintem jó ötlet, bár az ékszerek nem kifejezetten férfias dolgok, ugyebár... :) Szerintem beszéld meg a fiúval a dolgot mindenképpen.

2017. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nagyon aranyosak vagytok ^^ :)
2017. okt. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!