Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi baja lehet? Mert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet? Mert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk egyutt ugy eloszor es azota mintha kicsereltekvolna.


Ma reggl en ahogy szoktam irtam neki h joreggelt eletem 💜💜💜hogy aladtal a valasza anyi volt h joreggelt jol es egesz delelott nem irt semmit sot delutan se mikor rakerdeztem h minden oke e az volt a valasz h elaludt ebed utan es kesett melobol es nem voltvideje irni ez volt 8kor o pedig legkesobb 6kor vegzett.

A tegnapi egxuttletunk nem epp ugy sikerult ahogy akartuk


Mi lehet a baja?


2017. okt. 6. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet h az h az együttlét komolyabb dolog, vagyis ezt elérte .. és


Nem am csak poén a fenti (mármint reméljük) és épp nem volt ideje vagy valami, de szeret :)

2017. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom irtam neki mar egy oraja h jo ejt egybol irt ra de amit elotte kerdeztem arra nem valaszolt nemreg kuldtem egy 😭 megnezte de azota is semmi
2017. okt. 6. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az 1. Hiaba csak poenbol mondta igaza lett😭😭
2017. okt. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!