Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ennyire ragaszkodó a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire ragaszkodó a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat,viszont sokat veszekszünk,ennek ellenére mindig azt akarja,hogy vele legyek. Hétvégén mindig azt szeretné,ha ott aludnék,tehát majdnem 2 egész napig ott vagyok nála,és ha azt mondom,hogy most épp nem szeretnék ott aludni,akkor kiakad rám,vagy valahogy rávesz,hogy még is ott maradjak. Másik dolog pedig,hogy ha tudja,hogy csak pár órát találkozunk,3-4-et,akkor is felkapja a vizet,és inkább nem is akar találkozni. Szerinte túl kevés ez az idő,hogy velem legyen. Tudom,hogy szeret engem,csak nem értem,hogy miért ennyire ragaszkodó. Persze mindig én kérdezem meg még hétköznap is,hogy találkozunk-e,mert szerinte minden tőlem függ,mivel ő mindig ráér,ha rólam van szó,és ő mindig találkozna.. Nem értem a viselkedését,hogy nem keres,aztán meg nem tud elengedni.
2017. okt. 6. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
kanos
2017. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert egy idióta éretlen fa,.,.sz még :D és veri a nyálát arra hogy van barátnője :D

de ha így halad, ez nem lesz így sokáig :D

gondolj bele, aki "mindig ráér" csinál egyáltalán valamit ? :D xD

hesszusom....

2017. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Zsarol... miért vagy vele?
2017. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!