Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jól tettem, hogy letiltottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy letiltottam ezt a lányt ezek után?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk élőben majd ahogy lenni szokott bejelölt Facebookon, és elkezdtünk beszélgetni.


Utána találkoztunk még párszor élőben tényleg úgynézett ki a dolog, hogy lehet belőle valami komoly.

Lényegében én elmondtam neki vagyis ő rájött magától, hogy én nem csak szexelni akarok mostmár tényleg hanem szerelmes is szeretnél lenni újra egy lányba.


Majd ő elkezdett velem igy játszogatni az mindegy, hogy hogyan lemondta a randit ilyesmi, annyira nem érdekelt mert nem éreztem iránta még úgy semmit..az egészet azért csinálta, hogy szerinte majd igy jobban fogom értékelni ha szivat, csak hát már nem vagyok tapasztalatlan annyira ezt ő is megérezte mert utána picit én is játszottam simán a nem törödőséemmel ilyesmi.


Majd egyszer csak (szerintem kamuként) azért hogy még jobban fussak utána bejelentette, hogy ő talált már másik pasit és hogy ő nem akar tőlem úgy komolyan semmit.


Erre én meg annyit mondtam, hogy én sem mert nekem nekem is már van (kamu)1 hónapja szakitottam akkor a volt barátnőmmel és nem is igazán akartam mást...


Utána még mindig beszélt velem, és csak úgy rámjött hogy megkérdezem hogy amúgy mi a f**nak is :D erre ő konkrét választ nem tudott adni, és meg fogtam és letöröltem szó nélkül a p**ba.


Majd mostanában hallottam vissza, hogy haveromnak 2 órán keresztül azért "sirt" a telefonba, mert hogy ÉN játszok a lányokkal.


Most én vagyok a hülye vagy ő?

Ezekután nem áll szándékomban keresni a lányt, de azt hiszem egyszer látott is de nagyon megvolt haragudva...inkább csináltam azt amit eddig, hogy hagyom?


2017. okt. 3. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:
csináljam azt amid eddig, hogy hagyom vagy majd még egyszer adjak neki egy esélyt? * ezt akartam..csak lemaradt :D
2017. okt. 3. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten mai átlag idióta tinik vagytok
2017. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem ért az emberekhez, mindketten idióták vagytok.
2017. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!