Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milt ért két 14 éves az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milt ért két 14 éves az alatt, hogy járnak?

Figyelt kérdés
Én is korukbeli vagyok, tehát gondolom csak agyilag nem tudom felfogni. Cssk h mit csinálnak, pl. És ilyenek. Ilyenkorúak tapasztalatát várom, akár priviben. Vagy ha valaki idősebb emlékszik rá.

2017. okt. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vannak eggyüt. Csókolóznak, bókolnak egymásnak. Ilyenek.
2017. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ennyi mint amit az előző irt

Csokoloznak vagy a mai világban mar agyba is bújnak -ettől nem ítélek el senkit,a legjobb barátnőmet sem, ez szubjektív véleményem-Es bokolnak egymásnak

Olyasmi mint egy legjobb barát ,szoval Jol elbeszelgettek csak megfuszerezve kis csokokkal meg simogatassal ,csokolozassal,vagy akar tobbel is

2017. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézenfogva sétálgatnak pl, meg sziveket irogatnak egymásnak, meg ölelgetik is egymást, moziba mennek együtt; amúgy én nem tudom, csak leírtam, amik eszembe jutottak, én 14 évesen nem jártam semmilyen szinten senkivel.
2017. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Dugás..qq
2017. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Smárolás Kézen fogva sétálás.Esetleg eggyüt tanulnak
2017. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézenfogás, bókolás, csókolózás, beszélgetések. Ezek a kapcsolatok készítik fel őket a későbbi "nagyobb" párkapcsolatokra. :)
2017. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
12 éves korom óta barátnőm van, idáig csak ő volt. Fiatalon még sokat lógtunk együtt, egymásnál voltunk, csókolóztunk, ölelkeztünk, filmeztünk. moziba jártunk, 14 év környékén már pettingeltünk.
2017. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesek, amit felvállalnak a világ elott. Csók, kézfogás, ölelés, ilyenek.
2017. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!