Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha időt kért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha időt kért?

Figyelt kérdés
Ma mondta a barátnőm hogy idő kell neki, és mondtam hogy nem akarom hogy vége legyen és erre aztmondta nem akar szakítani csak időre van szüksége.. Szerintetek mi lesz? Mit tegyek? Keressem, ne keressem??! Mit csináljak most? :((

2017. szept. 29. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el.


Időkérés az csak bohóckodás, és arra jó, hogy utólag tudjon takarózni vele, amikor kiderül, hogy bizony félrekúrt közben.

2017. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmmm:(
2017. szept. 29. 12:31
 3/8 anonim válasza:
Az attó is függ hogy hány évesek vagytok mert ha 13,14,15 Akkor még ugy érzi nem áll készen ..
2017. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 14
2017. szept. 29. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2017. szept. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó hülye vagyok. Nem fogom fel amit olvasok :DDD

Szerintem amúgy adj neki egy hetet. Annyiból amit leírtál, nem lehet tudni hogy mi volt az előzmény. Lehet hogy tulságosan rá vagy akaszkodva, és egy picit szeretne egyedül lenni.

2017. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ha időt kér és tényleg szereted akkor adj neki amennyit kér de ha esetleg 2 hónap múlva is az a helyzet akkor engedd el neki is jobb és neked is jobb lelkileg és békében váltok el.Ennyi idősen 14 évesen sok mindenben bizonytalan az ember hagyj neki időd!. Remélem hogy tudtam segíteni 🌼
2017. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkitől! :)
2017. szept. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!