Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, szerintetek ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez a hobby ilyen korban gáz lehet, vagy akár még tetszhet is valakinek?

Figyelt kérdés
Hobby gyanánt gyűjtök lego-kat, úgy mint más az órákat, vagy mit tudom én. 22 évesen ez szerintetek gáz, vagy igazából lényegtelen, mert volt már ismerősöm, aki ez miatt enyhén hülyének nézet (haver volt, de ő szerinte a modellezés egy dolog, de a lego az gyerekjáték). Vagy netán van olyan lány, akinek ez ugyancsak hobby, és még be is jöhet neki? 22/F
2017. szept. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat én is gyűjtöm őket, Shell kúton ha épp van akció akkor hozok egy kis legóautókát azt összerakom és megy szépen a polcra.

Csak hogy érzékeltessem, van már 8 különböző ferka, 3 rally autó, 4 old timer és egy F1-es és magasról teszek rá, hogy ki szerint gyerekes vagy se...

Ha már lehet és nem vehető csak meg úgy simán boltba akkor miért ne?


20/F

2017. szept. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ja, más véleménye miatt nem hagynám abba, mert tényleg fontos nekem ez, csak kíváncsi vagyok az más emberek véleményére is a saját ismeretségi körömön kívül
2017. szept. 28. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok lány, de a lego nem gyerekjáték :D

Nyilván sok gyerek is játszik vele, de ők nem építenek belőle olyan hatalmas dolgokat. Nem gyűjtik őket, csak elszórakoznak vele 1 órát a szőnyegen, aztán megy vissza a dobozba.


Aki gyűjti a különböző alkotásokat, vagy maga épít akár hónapokon keresztül valami gyönyörűt belőle, az már egy teljesen más dolog, és egyáltalán nem gyerekes.


Ez hasonló mint a minecraft, arról is hasonló véleménnyel van a többség. De amivel a 10 éves gyereke játszanak, az más. Megölik a kis szörnyeket, építenek egy kis házat, varázsolnak valamit, haverokkal elszórakoznak, lekardozzák egymást.


Viszont ha komolyabbra fordítod a dolgot, van nem kevés ember, aki már jó ideje a felnőtt korban van, és olyan dolgokat épít benne másik 5 emberrel csapatban, amiről egy 10 éves még csak nem is álmodik :D Hatalmas, részletes kastélyok, házak, egész városok stb.


Egyik sem gyerekes játék. Csak sokak nem gondolnak bele ezekbe a dolgokba, és csak rávágják, hogy hát az gyerekes. Egyébként a LEGO-ból 100 évesen fogsz csak kinőni, mert a legtöbb csak 99 éves korig használható :D (Az meg már nem gyerekkor)

2017. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

---OFF---

"Az érzés mikor betöltöd a 100. életéved és LEGO-t kapsz szülinapodra."

2017. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!