Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor utál ez a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor utál ez a lány, vagy pont hogy nem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel elég érdekes történetem van.

Szóval régen igy barátok voltunk vagyis egy baráti társaságunk volt amibe ő is bele tartozott.

Ott is már tetszett, és rámnyomultam majdnem meg is lett, de mégsem mert erőszakos voltam vagy nem tudom a lényeg hogy nem sikerült.


Ebből egyébként egy nagy veszekedés lett mármint az ő családja és az enyém között, de mindegy :D azóta semmi megutált legalábbis nekem nagyon az jött le. Fel-fel bukkan azért az életembe múltkor a már volt csajommal voltam, amikor találkoztam vele. Tehát a volt barátnőm barátnője is és azóta mintha történt volna valami.


Egyébként ott is veszekedtem :D de nem vele, hanem valamelyik rokonával..oda jött megnyugtatott megkérdezte miért vagyok ilyen, én meg bár részegen és nem is komolyan gondoltam szerintem, de elmondtam hogy régen szerettem :D aztán ennyi.


Azóta csak úgy elkezdett követni instagramon meg nézeget, de élőben semmi néha úgy néz rám mintha utálna,néha meg nem..nem értem.


ez most mi? .D


2017. szept. 27. 11:08
 1/1 CFB ***** válasza:

Néha van olyan, hogy valakit egy másik ember korábban szeretett. A másik ember mondjuk bevallotta ennek a valakinek, de az elutasította, így ő feladta. Vagy csak kiderült, hogy régebben szerette őt. És elég sokszor, ilyenkor szeret bele a valaki a másik emberbe, mikor már aligha van esélye. Tudom milyen, én voltam, vagyis vagyok a 'másik ember' xD

Egyébként ha múltkor érdeklődött iránta, szerintem van még esélyed nála

2017. szept. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!