Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért fáj ez nekem? Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ez nekem? Valaki megmondaná?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha rossz kategóriába írtam. Tehát, van egy fiú az osztályban, nevezzük T-nek. T nekem 5.óta tetszik, de ezt soha sem említettem neki. Folytom csak egy lánynak nézett a sok közül, de volt mikor csak semmibe vett. At utóbbi időben mindig elkérte a tollamat meg a nyelvtan/töri/vlamelyik házit, és úgy gondoltam, hogy talán barátok vagyunk. Még múlt hét csütörtökön messengeren láttam, hogy mindketten fent vannak és egyszerre lépnek is ki. Oké, ezzel nincs semmi baj, csak azért ez mégis fura, mert mikor T táborban volt, ott is ugyanezt csinálták. Ma angolon meg egymással beszélgettek, és T tett egy olyan kijelentést, ami fájt valahol legbelül. Ezt mondta: Réka, tudom, hogy nedvesetsz rám, ne tagadt. Erre ő csak röhögött egy jót, és a másik lány, Mikolt,ő is benne van a "háremükben". Miért fáj ez nekem? Magamban már tisztáztam, hogy nem lehetek az övé, de azért mégis. A válaszokat előre köszönöm! :)

2017. szept. 18. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért
2017. szept. 18. 20:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert még mindig tetszik neked a fiú, és az a másik lány helyében akarsz lenni.


Furán fogalmaztál... szóval elnézést ha valamit félre értettem.

2017. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 tudom, ami jött, azt leírtam :D
2017. szept. 18. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van.... Tényleg nagyon rosszul tud esni ha más lányokkal kavar a kiszemelt😐😞probálj meg más fiut találni vagy sokat lógni a barátaiddal.
2017. szept. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 ezt teszem, de nem segíz
2017. szept. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!