Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol szexelnek a tinik amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szexelnek a tinik amikor még a családjuknál laknak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani hogy egyes lányoknak szexuális élete van már 16 vagy 14 éves korában. De hol csinálják?

Egy alkalommal oké, valami helyen. 2 alkalommal oké.

De rendszeresen? azt hogy?


2017. szept. 17. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Neked nincs külön szobád? O.o
2017. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
71%
Saját szoba? Nagyon máshol nem is lehetne - kivétel persze, ha a lakás üres.
2017. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Gyerekkorom óta dolgozom. Gyűjtöttem és vettem egy lakást 20 éves koromra. Mások többnyire 18 évesen kezdenek el dolgozni, úgyhogy nem tudom ők hogy oldják meg. Gondolom könyörögnek anyunak, hogy vegyen nekik lakást, vagy próbálják elzavarni a szülőket moziba, vagy hangtompítót szerelnek a farkukra és a pcsájukra és úgy dugnak némán.
2017. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Olyan pasival akinek van autója,lakása,,,
2017. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát otthon, saját szobában. Ennyi. Ebben nincs semmi különös. A szülők úgyis tudják, hogy mit csinálnak, ezt nem lehet eltitkolni, elég egyértelmű.
2017. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk a faluban kocsiban a játszótér parkolójában oldják meg ezt a problémát :D
2018. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!