Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy jelezzem neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy szexelnék vele és kivánom?

Figyelt kérdés
Ha az ilyen szexuális utálások,fogdosások,piszkálodások már megvannak. Utána mi legyen?
2017. szept. 6. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha a fogdosásra sem reagál, akkor valószínűleg ő nem szeretné. Egyébként nagyon nem illik nőket fogdosni. Ne csodálkozz, ha esetleg valaki a térdével fogja ezt tudtodra adni.
2017. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezeket ő csinálja 1es nem én
2017. szept. 6. 17:16
 3/12 DollarDog ***** válasza:
100%

Súgd a fülébe hogy kiadó az ágyad az estére! Gond letudva!

Amúgy tényleg csak ennyi lenne, elmondod neki hogy lefeküdnél vele és kész!

2017. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha utalgat legközelebb, akkor nyögd be, hogy akkor ma este? Ha nem él a lehetőséggel, akkor nem akar többet csak flörtölgetni (mert mondjuk van valakije).
2017. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülj az ölébe minibe és súgd a fülébe, hogy nincs rajtad bugyi!
2017. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy óvatlan pillanatban, dugd be a szájába a farkad, de a fülét fogjad erőssen, hátha legközelebb szex is lessz
2017. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Spiritrobber ***** válasza:

Az elmúlt napokban napi pár kérdést olvastam csak de ezt a kérdést más formában (fogdos most akkor mi legyen) már vagy 2-3x láttam.


Így azt tudom neked tanácsolni, ha ugyanaz a személy a kérdező, hogy hagyd a fenébe, mert ha innen nem tudod ágyba vinni kérdés nélkül akkor inkább masztizz. Mert a férfiak nem neked valóak, ha még a lábad sem tudod önállóan széttenni.


Ha esetleg a kérdező nem azonos a korábbi kérdésekkel akkor használja a keresőt de az is előnyös lehet, hogyha a józan paraszti eszét veszi elő.

2017. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez kozel sem olyan bonyolult, mint gondolod.

Felhozod a szexet temanak, celozgatsz, aztan rakerdezel nyiltan, hogy lefekudne e veled.

Aztan osszehozzatok a talalkozast.

2017. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Olyan vicces, hogy a válaszolók fele szerint nő a kérdező, másik fele szerint férfi, és aszerint írjátok a válaszokat :D
2017. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 ezen énnis röhögök
2017. szept. 6. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!