Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érdekes. Olvasgattam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdekes. Olvasgattam ebben a témakörben a kérdéseket, szembe akadt egy olyan: " Manapság a lányok csak érzelem nélkül szexelnek? "

Figyelt kérdés

Elég fura.. a legtöbb lány szerintem azért adja magát oda egyből mert fél hogy elveszti a srácot.. mert mondjuk meg őszintén nagyon.kevés srác vár ma már egy lányra..

Nem gondoljátok srácok ha a ti hozzáállásotok változna, és nem ribiket keresnétek hanem igazi nőket, akkor nem kellene a lányoknak sem odaadniuk magukat.. Mit gondoltok?


2017. aug. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

nekem fontos a testi-lelki kapcsolat, voltam együtt úgy lánnyal, hogy türelmes voltam több hónapig, fura mód neki elvárásai voltak ilyen téren, de én nem kaptam viszonzást


inkább úgy gondolom mindenki találja meg a megfelelő partnert, amire vágyik, akire vágyik


én sorra hagytam/hagyom ki a lehetőségeket, a random dugás nem izgat, de igen vannak akik érzelem nélkül szexelnének, mások meg pár kedves szó után, mert úgy érzik végre valaki törődik velük


F

2017. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy először rendesnek tűnik és később derül ki, hogy ribizli a csaj... Aki direkt nem keresi a bajt, az kerüli a ribiket. Ez általában így van.


Tök szolid, átlagos, kedves csajokról idővel ki tud derülni egy, s más... Nyilván a nőknek a férfiaknál is így van ez.

2017. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ribiket keresek. Ők is igazi nők! Nekik is ban lelkük, ők is vágynak dolgokra, éreznek, tudnak szeretni stb. De ők is emberek akik hibáznak néha. Viszont mivel én férfi vagyok tehát a legnagyobb ribik közül való, nyilván nem fogom felróni nekik mert nem vagyok álszent. A könnyűvérűség és a hűség nem zárja ki egymást!

35F

2017. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.: Férfi aki csak ribiket keres, vagy pecér, vagy stri€kó.


ribi = nem hűséges, pénzért szinte bárkivel

2017. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!