Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért teszi ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és teljesen mást mond ami a valóság. Érzem, hogy nem olyan jó neki az ágyban, de ő annyit mond mindig, hogy ezt ő érzi és neki jó. Azt is észre vettem, hogy pl. Más társaságban sokkal jobban elvan mint velem. Meg ilyen kis apró, dolgok, de teljesen megváltozott minden a 7 év alatt. Nem ezt a lányt ismertem meg. Én még szeretem, de ha mondom neki hogy beszéljük meg ő nem akarja. Egyszer annyira meguntam ezt az egészet, hogy majdnem szakítottunk úgy össze vesztünk. Akkor elmondtam neki mindent, hogy mi jó meg mi nem. Akkor vagy 2 hétig olyan aranyos volt mint régen, de megint elmúlt. Tudok még valamit kezdeni ezzel?

2017. szept. 17. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:

7 év viszonylag sok idő egy tiniszerelemhez képest, de ez most jól fog jönni. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha 7 éve együtt vagytok és tegyükfel 15 évesen jöttetek össze akkor már 22 vagy, és valószínűnek tartom, hogy van kereseted is. A kapcsolatok változnak idővel, ahogy az emberek is, de csak 2 emberen múlik az egész, azok pedig ti vagytok. Vannak hullámvölgyek (de ne mondd azt, hogy egy olyannak kell ezt elmagyarázni aki 7 éve kapcsolatban van), és ezeket a hullámvölgyeket együtt kell áttlépni, megoldásokat keresni. Lehet idő kell neki mert elhanyagolta a magánéletét, vagy épp a barátait.

Amit csinálni tudsz, az annyi, hogy egy kis pénzt és energiát belefektetve vigyél színt a kapcsolatba. Legyen az egy kirándulás, több napos pihenés, bármi, ami eszedbe jut, őrült dolog (gondolom fiatal vagy), és ejtsd újra szerelembe. Hisz ez az aminek az erőssége változik, de fent lehet tartani egy szinten... Bízok benne, sikerül olyan programokat kitalálnod, ami előre viszi a kapcsolatod. Most ne számíts rá, ne kérj tőle tanácsot, lepd meg. De igyekezz, minél hamarabb, minél hirtelenebb jöjjön az egész.


A rosszabbik eset, hogy már csak megszokásból van veled. De ha még egy kicsit is kötődik szerelmileg hozzád, még menthető, ha nagyon ügyes vagy, és tudsz valami nagyon újat mutatni..

2017. szept. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem épp tini vagyok, de csak ezt találtam itt most reggel. 27 vagyok. Ő most lesz 26.az a legnagyobb baj, hogy én próbálom helyre hozni a dolgokat. Próbáltam ezt vele rengetegszer megbeszélni, de mindig ugyan az volt a válasza, hogy ő ugyanúgy szeret. Meg hogy minden ugyanolyan jó. Szóval ahogy írtad ez 2 emberen múlik, de ő nem tudom, hogy miért nem akar foglalkozni a dologgal. Én meg így hiába próbálok bármit. Elvittem egy hétvégére Tiszaújvárosba. De ott is ugyanolyan volt. Szóval ezt nem értem
2017. szept. 17. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
És mióta lett ilyen? Mi váltotta ezt ki?
2017. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elég régóta. Fogalmam sincs!
2017. szept. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!