Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítás lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítás lesz ebből? 18/L

Figyelt kérdés

Mindketten 18 évesek vagyunk, másfél Éve vagyunk együtt, egy suliba járunk. (Egyikünknek sem első kapcsolat.) Az jellemző ránk, hogy a kezdetektől nagyon szeretjük egymást, rengeteg időt tölt velem, de a barátaival is. Általában minden rendben van köztünk, mindent megosztunk egymással, de a páromnak van az a furcsa szokása, hogy időnként beijed a kapcsolatunk komolyságától, elkapja a "szingli akarok lenni" érzés. Tavaly szeptemberben is volt egy ilyen, meg májusban is. Nagyon féltem mindkét esetnél, hogy vége lesz; már nem ölelgetett, és alig akart velem lenni. Szerencsére ezek hamar megoldódtak egy kis távolsággal, és azzal, hogy ráeszmélt, szeret. Idén nyáron minden tökéletes volt, keveset veszekedtünk, augusztus végén egy hetet nyaraltunk, és az is szuperül telt. (Ezt ő is megmondta, és alig 20 napja voltunk ott..) Tegnap átmentem hozzá, palacsintát sütött nekem, beszélgettünk, majd felhozta, hogy gond van. Pár napja éreztem, hogy nem hiányzom neki, és nem élvezte úgy a szexet sem, mint korábban. Azt mondta, kb másfél hete úgy érzi, nem kíván, nagyon jól elbeszélgetünk, mert jó az összhang, de fél hogy lassan kiégünk. Ahogy korábban is, most is felhozta a szakítást, mert nem akarja, hogy a kapcsolatunk romlása megrontsa az emlékeket. Nagyon felidegesített ezzel, ugyanis ma kezdődött el a szalagavató táncpróbája, ahol együtt táncolunk (évfolyamtársam) és nagyon rossz lenne ha előtte szakítana. Nagyon szeretem őt, és úgy érzem, túloz azokkal a dolgokkal amiket mond, hisz korábban is hasonló volt (csak korabban a szexuális életünk rendben volt) és abból sem lett komolyabb szétválás, pár hét alatt èszhez tért. Most nagyon félek. Nem akarom, hogy vége legyen, szeretem őt, ráadásul októberben érettségizek is, és ez teljesen megnehezítene mindent..:( Azt mondta, mostanaban volt h másra gondolt szex közben, ami nagyon rosszul esett. Úgy érzem, értelmetlen lenne a szakítás, hisz jól megvagyunk, rengeteget nevetünk együtt, ès leszámítva ezt a par napot nem voltak komolyabb gondjaink mostanában. Többet àrtana mint "használna", főleg a szalagavató es az érettségim miatt, ès szerintem egyátalan nem vagyunk ott, hogy erre szükség lenne, de amiket mondott azok nagyon durvák voltak.:( szerintetek mit csináljak, hogy megtartsam őt, legalabb még pár hónapig..? Szerintetek van esély hogy ez csak pillanatnyi hülyesége mint pl tavaly, vagy ez mar biztos szakítás lesz?


Ui: ma a tancproban nagyon jól elvoltunk, a tegnapitol függetlenül hulyeskedtunk, nevettünk, de amikor elbúcsúzott nagyon fura volt, meg sem akart csókolni. Holnap moziba megyunk. Kicsit félek.:( a válaszokat elore is koszonom.



2017. szept. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Letelt a szerelem időszaka. Elgondolkodtató, hogy téged az érettségi és a szalagavató aggaszt legjobban ebben a történetben.
2017. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, és elképesztően fájna, ha elveszíteném. De a korábbi kapcsolatomból megtanultam, hogy ha a másik fél nem boldog, erővel nem tarthatom vissza attól, hogy elmenjen. Nyilván az lenne a legjobb ha egyutt maradnánk örökre, de ha mar tenyleg a szakítást gondolja megoldásnak, legalabb ne most rogton történjen, mert elcseszné vele az egyik legjobban vart közös elmekunket, a táncot. De elsősorban az erdekel hogy hogyan akadalyozhatnam meg, h szakítsunk, es hogyan hozzam helyre a kapcsolatunk.
2017. szept. 15. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat, szerintem ne felj, vannak melypontok a kapcsolatokban. Ha mar nem akar talakozni veled/keveset, akkor kezdj aggodni. De ha lathatoan nem elvezi az egyuttletet, akkor az is mar egy jel
2017. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére itt még nem tartunk, ha találkozunk mindig elvagyunk, és nem lett kevesebb a talik száma. Ha nem mondta volna hogy baj van, nem hiszem hogy különösebben feltűnt volna.
2017. szept. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!