Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van okom aggodalomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon szimpatikus nekem és azt vettem észre, hogy én is neki. Viszont mi nem vagyunk osztálytársak és van egy lány az osztályában, akivel szinte mindig egymás mellett ebédelnek, úgy tudom együtt is keringőznek. Viszont sosem láttam szünetekben vagy utcán, bárhol őket együtt. Elvileg nem is kedvelik egymást annyira, mint megtudtam egy barátnőmtől. Nem tudom most mit gondoljak. Ez a lány sokkal csinosabb és szebb is mint én. Van okom aggódni?

2017. aug. 25. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszinte gratulációt adnék a fiúnak, hogy nem külső alapján választ egy lányt. (Akár szerelmes, akár csak tetszik neki) Ezen nincs okod aggódni. Sokat táncoltam én is és sok olyan páros volt, aki nem azzal táncolt, akivel párkapcsolatban volt. Mindenki rohadt közömbös volt a táncpartnerével. Vége lett a fellépésnek, azt ment mindenki haza. Ha nem kedvelik egymást, akkor egyáltalán ne rágd magad ezen. Inkább foglald le a fiút. 😉
2017. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!