Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van okom az aggodalomra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van egy lány, aki nagyon bejön nekem, viszont még nem beszéltem vele, de többször is észrevettem már, hogy szokott nézni engem. Sajnos 1 héten csak 1x látom, mert akkor van közös óránk. Szép lányról van szó és tudom, hogy ez most hülyén fog hangzani, de még nem éreztem készen magamat arra, hogy lépjek felé. Aztán most már kezdem magamat egyre alkalmasabbnak érezni, újra van önbizalmam, de még mindig hajlamos vagyok kételkedni magamban. Facebookon megkerestem a lányt. Tudom, hogy nem számít, de kb. 2x annyi ismerőse van, mint nekem ( ~1200 ) és még a hasonló érdeklődési körök ellenére is sok mindenben másnak tűnik a lány, mint én. Szóval elgondolkodtam azon, hogy ennyi ismerős között biztos van egy csomó másik srác is, akit érdekel a lány és nem vagyok benne egészen biztos, hogy képes vagyok felvenni a versenyt a többiekkel. Van valami ötletetek? Ha végig olvastad, amit írtam, akkor köszönöm :) Ha válaszolsz is rá, akkor meg még jobban köszönöm!:) 19/F
2016. febr. 29. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem fura hogy 19 évesen nincs ennyi önbizalmad. Na sebaj. Szerintem ne parázz rá, de tènyleg. Beszélj vele arrol ami mindkettőtöket erdekli..utána megy majd a beszelgetes magatol :) hajra
2016. febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unpredictable ***** válasza:

Ismerosok miatt ne parazz, tobb ezer kozul is lehetsz te az az egy ;) (tapasztalat)


az mar hogy mit latsz, amiben eltertek, mar neccesebb. meg lehet probalni, de ha nagyok a kulonbsegek akkor kar eroltetni.

2016. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!