Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kihez húz a szívem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez húz a szívem?

Figyelt kérdés

A barátommal már több mint 3 Hónapja vagyunk együtt. Szeretem csak most megismertem valakit aki velem fog egy osztályba járni a Gimibe. Szerintem érzek valamit iránta. De a barátomat is nagyon szeretem. A jövőbeli osztálytársammal sokszor szoktam írni, és bejön mert kedves,figyelmes,okos és nagyon helyes. Mikor meglátta hogy megöleltem ma a barátom a strandon csak trehányan rám nézett, és ma nem is írt rám (pedig ő szokta kezdeni a beszélgetést). Egyszer-kétszer bokolt már. Visszont a barátom , hát ő... már alig ír nekem. Nem is csínálunk már semmit együtt (csak ketten). Ráadásul az ex Barátnőjével van egy titkuk. Amit az exe mesélt nekem, és olyan dolgokat tudtam róla meg amit nekem soha nem mondott.

Nagyon furcsa ez az egész. Soha nem csalnám meg a barátomat mert imádom.

De foggalmam sincs hogy akar valamit tőlem a jövőbeli osztálytársam.

Azt se tudom hogy mit tegyek. A legjobb barátomtól meg nem kérhetek tanácsot mert fiú és jóba van mindakettővel.

Foggalmam sincs mit tegyek. Vagy hogy ki iránt mit érzek.



2017. júl. 20. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ez a nyáriszünet...
2017. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... mi az a titok? és ha már nem akarsz együtt lenni a barátoddal, akkor szakitsatok, de ettől még szerintem nem érdemes összejönnöd egy osztálytársaddal. De ezt csak te tudod eldönteni igazán.
2017. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
ket lehetoseg kozul mindig a 2.at kell valasztani..ha szeretned a baratod, nem foglalkoznal hogy hogyan nezett a srac..
2017. júl. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
"Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba."
2017. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy azért jön be valaki, mert rossz kapcsolatot ápolsz a barátoddal, ezért mások felé nyílnál meg inkább. Mivel ismered a barátodat, ezért megtudtad a negatív dolgait is, tehát ezért tűnik neked jobbnak az a jövőbeli osztálytárs.
2017. júl. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet hogy szakitok a barátommal. Mert az a helyes, és már nem is olyan a dolog mint régen.
2017. júl. 20. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy kihez húz, azt csak TE tud(hat)od. Lehet ez hirtelen fellángolás is. Ismered egyátalán az új srácot személyesen?


Egyébként "!már! több mint 3 hónapja vagyonk együtt". Ez nagyon kevés idő.


"Nem is csínálunk már semmit együtt (csak ketten)." Akkor nincs is értelme az egésznek, és ha a csávód már alig ír, akkor ez volt ám a nagy szerelem.


Figyelj ígyis-úgyis vége lesz ennek, ha nem most akkor pár nap/hét/hónap múlva, de hogy együtt maradtok, arra nincs esély. Amennyiben nem jön valami hirtelen fordulópont (bár ezek alapján nem fog).

2017. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a fiút személysen is
2017. júl. 20. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakits a barátoddal szerintem, de ne gyere össze rögtön a másik sráccal! Elsőnek ismerd meg jól, bizonyítsa be hogy tényleg szeret. ( Ezt csak arra ha össze jönnétek, mert gondolom szerelem nélkül nem jönnétek össze)

Amúgy meg nem sok ez a 3 hónap.de amúgy tetszik neked hogy bejössz más srácnak/srácoknak. Lehet csak azért tetszik neked. De ha a barátod nem törődik úgy veled, nem bókol akkor ez érthető. Ja és ha már az exevel jóba van, titkuk van akkor meg ne foglalkozz vele! Nem sülhet valami jó ki ebből! Amúgy hány éves vagy?

2017. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2017. júl. 22. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!