Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-22 éves lányok ti összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-22 éves lányok ti összejönnétek egy szűz fiúval?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy 19 éves vagyok és még mindig szűz , elég cikinek érzem néha ,de szeretném egy olyan lánnyal elveszteni akit szívből szeretek. Tudnátok valami tanácsot adni?

2017. jún. 19. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Az elsőnek, szűz vagyok, de sok jót tudnék muatatni az ágyban. A kettesnek, komolyan, csak 14 évesen, amatőr...
2017. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem para, jól csinálod. Amúgy meg senki nem fogja kérdezni hogy voltál e már nővel. Ja és igen, ha szeretitek egymást a lánnyal akkor lehetsz sánta, félszemű is, nem a szűzesség lesz a döntő.
2017. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Engem nem zavarna. Nagyon jo lenne egyutt felfedezni a dolgokat. :)
2017. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
22 évesen már biztos nem, de 17 éves voltam, amikor a barátom 19 és még szűz volt. Akkor még cseppet sem zavart. Ne 22 évessel akarj összejönni, hanem fiatalabbat keress.
2017. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11%

Kb 50% eséllyel bukod be a dolgot. Jobb minél előbb megszabadulni 19-20 évesen ettől a kórtól.


Sokáig szenvedtem én emiatt... aztán 25 évesen is ott álltam szűzként, sok megalázás után.


A csúnya igazság, hogy az itt okoskodó lányok nagyrésze élőben ewww elzavarna, mint egy korcsot.

Kár a szerelemre várni.


Szabadulj mielőbb! Akár még prostival is.

2017. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bena es nagy fajdalmakat okoz az zavarna de ha egy kicsit ugyetlenkedik az nem baj hiszen en is szuz vagyok tanulunk na. Meg ha tapasztalt felnek hogy nem elvezi benanak tart es hasonlitgat pl hogy bezzeg a Kati de jo volt. Remelem ertheto es hasznos voltam 😁
2017. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!