Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnám mellőzni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám mellőzni az édesapámat? ( többi lent )

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok kapcsolatban, és egyszerűen apám nem engedi meg hogy nálam aludjon a párom. és a rendszeres szeretkezés egy párkapcsolat fontos része, de ilyen körülmények között lehetetlen, mit tudok tenni? Érett válaszokat kérek szépen!
2017. ápr. 15. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ejjj, ezt apáddal kell megbeszélni!!!

Egyértelmű nem 10 éves vagy már, ezt neki is a tudtára kellene adni ....

2017. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a szex miatt akarsz a barátoddal aludni, akkor tényleg jobb is, ha így marad.
2017. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom vele megbeszélni és mindig valami indok kell hogy mivel tudnám elküldeni hogy ne aludjon itthon apám :( ha esetlen ilyen indokokat tudsz mondani azt is megköszönöm :)
2017. ápr. 15. 18:59
 4/9 A kérdező kommentje:
2/3 Nem az a lényeg de nagyon fontos az is egy kapcsolatban véleményem szerint !
2017. ápr. 15. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
tudod ő apa :D, költözz a fiúhoz csinálj ygereket akkor majd megérti:D
2017. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4: Tényleg nagyon fontos egy kapcsolatban, de mindjárt más lett volna,ha azt írod, azért akarsz vele együtt aludni,mert nagyon szereted.


Amúgy két fajta apa létezik:

Az egyik, aki nem apaként gondolkodik,hanem mint sima ember, aki kis túlzással azt is engedné,hogy a lánya két sráccal aludjon.

A másik meg ő. A gyakoribb. Aki félti a pélótól az ő kislányát. Mert ugye nem a srác eshet teherbe.

Igazából ha apa lennék , én sem repesnék örömtől,hogy hozzá kell járuljak a lányom megdugásához (bocs az obszcén kifejezésért),de 19 évesen felnőtt.


Úgy látszik, mellőzni nem tudod őt. Haa a beszélgetésnek sincs eredménye, akkor mit tudsz tenni? Nem tudom. ALudj te a srácnál.

2017. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Természetesen azért rágódom ennyire ezen a dolgon is mert szeretem :) És hát igen megértem azt az oldalt is :( Köszönöm a választ!
2017. ápr. 15. 20:12
 8/9 anonim válasza:

Először is kérek minden válaszadót, hogy ne bántsátok szegényt! Mindenki nézzen kicsit magába és ismerje el, hogy ez már egy kicsit más világ, és 19 évesen igenis normális az, hogy a szexualitás fontos része az életnek.


Kedves kérdező!

Teljesen át tudom érezni, hogy mit érzel most, néhány éve én is átestem ezen, apukám nekem is eléggé túlféltő volt. Először is szerintem az nem megoldás, hogy apukádat eltávolítod otthonról, elvégre az ő otthona, és akármennyire is nem tetszik, neked kell alkalmazkodnod hozzá. Tudom milyen nehéz, de igenis le kell ülnöd apukáddal beszélgetni. Meg kell értenie, hogy te már nem a kicsi lánya vagy, hanem egy felnőtt nő, aki nem akarja, hogy a szex hiánya miatt tönkremenjen a kapcsolata. Próbáld éreztetni vele, hogy igenis felelősségteljes vagy, vigyázol magadra. Próbáld őket összeismertetni a pároddal, ha benne megbízik, majd sokkal szívesebben látja akár éjszakára is. Ha máshogy nem megy, beszéld meg a pároddal, hogy miképp is kellene viselkednie apukád előtt, hogy biztosan elnyerje a bizalmát.

Ha ez nem megy, akkor pedig szerintem még az lehet hatásos, ha kevés időt töltesz otthon, te alszol a párodnál, esetleg csak épphogy este mész haza. Ő is szeret téged, nem akar elveszíteni.. amikor rádöbben, hogy minnél jobban tilt, annál kevesebbet lát otthon, egy idő után majd inkább megengedi, hogy a párod ott aludjon, minthogy "elüldözzön téged" a saját hülyesége miatt.

2017. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8. válaszadó vagyok, ha szeretnél még erről beszélgetni, nyugodtan írj privátban is :) kitartás!
2017. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!