Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14L vagyok, és egy hihetetlen szilveszteri buliban volt részem. Ott volt az egyik ismerősöm akit kifejezetten rühelleltem addig az estig. De szerelmes lettem. Ő nagyon részeg volt,én nem ittam. Szóval kimentünk cigizni(nem kérek oltást,köszönöm) és le akart smàrolni,illetve tapizni,de nem hagytam neki, mivel nem tudtam eldönteni hogy csak a részegség beszél-e belőle. (Nem így akartam az első csókomat) és jövőhéten megint megyek szülinapozni és ott lesz ő is, és a régi fiú akibe évekig szerelmes voltam. És nem tudom,rákèrdezzek a srácnál hogy csak mert részeg volt,azért szerette volna,vagy mert komolyan gondolta. (A régi fiúval fogok beszélni és bocsánatot kérni amiért gàzul viselkedtem vele régen),de mi lesz ha megcsókol? Nem tudom az érzéseimet kontrollálni(ha van ilyen szó😂) És most segítséget kérek. És nem a cigi káros hatásairól akarok prezentációt hallgatni, mellékesen ez alkalmanként van csak.

2017. ápr. 13. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor most Te melyik fiuert is vagy oda? Vagy most mi van? :D


Amugy pedig ne mondj neki semmit.Inkabb nezd meg,hogy ebbe a buliba hogy viselkedik veled..abbol szerintem megtudod,hogy a pia beszelt e belole az elozo bulin.

2017. ápr. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ella G. válasza:
Sajnos a mai idōkben a hirtelen szerelmet elö lehet idèzni tablettàval is. Szerintem ez törtènt veled. Ha nem komoly, nem hív randira, csak a buli rèszènek szàn.
2017. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem t vagy az a Győri lány, aki nm ír nekem vissza?!!!
2017. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Es nem,pesti vagyok😂De sok sikert a lanyhoz!
2017. ápr. 14. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!