Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A barátomal lassan fél éve leszünk együtt. A kapcsolat elején jó barátok voltunk, folyton az exeiről, és arról a lányról beszélt akivel elveszítette. Egy hónap baratság után össze jöttem vele. Két hónap után lefeküdtünk, nekem ő volt az első de én neki nem. Nagyon bánt az, hogy mielőtt össze jöttünk volna ő mindig arról beszélt hogyan,hányszor csinálta avval a lányal meg hogy mennyire hiánya van(akivel amúgy nem járt). És most azt mondja mindig, hogy megbánta azt amit csinált. És már vékkép nem beszél róla, nagyon jó gyerek, érzem, hogy szeret. De engem ez az egész bánt, és nem tudom meddig fogom bírni, már azzon gondolkozok, hogy inkább szakítok vele. 16 évesek vagyunk mindketten

2017. ápr. 13. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj el pszichológushoz, menj el pszichiátriára, mindkét helyen vizsgáltasd ki magad, és rájössz arra, hogy miért rossz a gondolkodásmódod(oké bevallom, ennél egyszerűbben is rá lehet jönni), és meglesz a megoldás!;) Hajrá hajrá!
2017. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem feleslegesen aggódsz ezen. Ha mindketten szeretitek egymást ,akkor miért számít hogy előtted mit csinált és kivel szexuálisan. Nem csalt meg. És egy barátnak (mert azok voltatok) az ember miért ne mondhatná el a dolgait? Nincs ebben semmi rossz.


Ha már nem is beszél róla akkor pedig tényleg felejtsd el. Most veled van és ez számít.

2017. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:

Látszik, hogy gyerek vagy...

Az én volt barátom tudod hány nővel volt? Ha 4 keze lenne, akkor sem tudná megszámolni. És beszélt is az élményeiről, akkor, amikor már együtt voltunk, mi volt jó, mi rossz, mit szeretett, és mondott olyat is, amiről tudtam, hogy én sosem fogom tudni megadni neki. De ez sosem zavart. Miért? Mert szerettem, és szeretett, én voltam a barátnője, megosztotta velem a bizalmas dolgokat - ennek még inkább örültem is. Ez nyitottságot jelent.

2017. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as illetve erős bizalmi köteléket is.:)
2017. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne hagyd el.
2017. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!