Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves lány 23 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány 23 éves fiú között működhet egy kapcsolat ha már most észrevettem pár zavaróbb különbséget?

Figyelt kérdés

Például néha nagyon gyerekesen gondolkodik, folyton (de komolyan állandóan) instagramozik, néha nagyon felszínes és úgy vettem észre nagyon függ mások megítélésétől szerintem folyton azon aggódik mit gondolnak róla mások.

Legalábbis ezeket vettem észre amik zavarnak igazából de persze emellett még sok sok jó tulajdonsága is van nem arról van szó. Csak nekem ezek amiket már fentebb írtam elég zavaróak és illúziórombolóak de ezeket kinövi nem? Szerintem ég és föld a különbség pl az én jelenlegi és 18 éves énem között. De mivel nagyon tetszik a lány és úgy néz ki ez kölcsönös ezért vele szeretnék lenni de aggódok, hogy nem fog működni a dolog mert csinál valami nagy hülyeséget vagy nemtudom.


2017. ápr. 9. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Áh.. gyerek vagy te még, de nagyon. Az írásodból is látszik, meg a hozzáállásodból is. Attól még persze működhet, de nem hiszem, hogy tartós lesz.
2017. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mit értesz "gyerekes" gondolkodás alatt, a felszínesség pedig szerintem nem abból adódik hogy fiatalabb. Sőt én a fiatalabb korosztálynál kevésbé tapasztaltam hogy felszínesek lennének. Szóval itt a probléma nem az életkorával hanem a jellemével van, ami neked szemel láthatóan nem tetszik, tehát sok esélyét nem látom a dolognak.
2017. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy működhet(ne, ha amúgy összepasszolnátok.)

Ami miaztt kétséges, hogy mégis működik-e, az nem az életkor kérdése, hanem az, hogy nagyon más a gondolkodásotok.

2017. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!