Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Gáz" ha a csaj majdnem 10...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gáz" ha a csaj majdnem 10 centivel magasabb nálam?

Figyelt kérdés
174 vagyok, a lány 183. Megkérdeztem pár ismerősömet, és mindenki aztmondta hogy hülyén néznénk ki meg ilyenek.
2017. márc. 29. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sosem azzal van a baj hogy mást zavar. Kétszer eljátszottam, mindkét lány letagadta hogy zavarja, persze mindenki tudta hogy így volt.
2017. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Nehogy ettől tedd függővé hogy akarsz e tőle valamit vagy sem:D. Tény hogy kicsit szokatlan meg nem azért mondom de én magamnak nem választanék olyat aki alacsonyabb nálam (16/L) mondjuk nálam ez nehéz is mert 158 vagyok:D. Lényeg hogy kérdezd meg a lányt hogy nem e zavarja. Ha nem akkor mindeggy:)
2017. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2017. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Tényleg hülyén nézne ki, de nem gáz.
2017. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy engem zavarna kicsit ._. eddig minden lány akivel együtt voltam 5 centivel minimum alacsonyabb volt.
2017. márc. 29. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha kényelmetlenül éreznéd magad mellette abból semmi jó nem sülne ki, ugyan gáz nem lenne, de ha neked nem jó az épp elég indok arra hogy kihagyd a dolgot.
2017. márc. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Ellenben ha úgy döntesz hogy belevágsz, lehet hogy nagyon jól kijöttök majd. Ja és vízszintesben nem számít a magasság, meg legalább végigér a szerszám.
2017. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már együtt olyan lánnyal aki több mint 10 centivel volt magasabb nálam, ha meg magassarkút viselt akkor még magasabb. Engem nem zavart a dolog, eleinte a lányt sem zavarta, mert ő nekem kimondta hogy azért szeret mert normális, rendes srác vagyok akire számíthat. A probléma azzal volt hogy a barátnői nem akartak minket egy párként elfogadni, pedig kedveltek engem, nem is azzal volt a bajuk hogy milyen a viselkedésem meg hogy picit kövérebb voltam, egyszerűen ők kimondták hogy alacsony vagyok és nekem maximum velem egy magas lánnyal kellene lennem, vagy nálam alacsonyabbal. A barátnőmnek elege lett a túl sok hasonló megjegyzésből és ezért szakított velem. Pedig azóta eltelt már lassan 6 év, és még a mai napig találkozunk egymással időnként, és még most is mondja hogy miért nem tudtam magasabbra nőni. Bánja is hogy annak idején emiatt dobott engem, engem meg az bánt hogy képes volt ilyen hülyeség miatt tönkretenni a kapcsolatunkat. Én attól hogy beszélgetek vele és elvagyunk, haragszom rá emiatt, és meg is mondtam neki hogy barátként se akarjon tőlem semmit, az hogy időnként beszélgetünk, meg elvagyunk azt tekintse kis haveri összejövetelnek, de többet ne akarjon, mert nekem olyan nő nem kell akit befolyásolni lehet, és nem hagyják hogy a saját akarata vezérelje.
2017. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz és nem is néz ki hülyén. Sok olyan párt ismerek, ahol a lány (illetve nő) a magasabb, semmi kirívó vagy ciki nincs ebben. Aki ezen röhög vagy gúnyolódik, az agyilag megrekedt valahol egy marék csirketáp szintjén.

De valóban, elsősorban, vagy inkább csakis és kizárólag azzal kell foglalkozni, hogy titeket zavar e. Mások véleményét eleve jó magasról le kell tojni, nem azért jössz össze valakivel, hogy más elvárásainak felelj meg.

De ha egyikőtöket vagy épp mindkettőtöket zavarja ez a dolog, akkor hiába győzködnek mások, hogy cukik vagytok együtt, mert nem fogjátok elhinni.

Tinédzserkorban nyilván nehéz megérteni, hogy 10 centi semmit nem számít, ha szeretitek egymást, hiszen azt sem tudjátok még, mi is az a szerelem.

Ha emiatt kétségeid támadnak, akkor jobb is, ha nem lesztek együtt.

2017. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 174 vagyok és eddig mindkét barátnőm magasabb volt nálam :) Az első csak 1-2 centivel de a második exem olyan 6-7 centivel lehetett magasabb. Három évig voltunk együtt de azthiszem ez mindent elmond. Nem néztek ki hülyén és egyáltalán nem "gáz" inkább szerintem ad is egy kis méltóságot a férfinak hogy meg tudott hódítani egy magasabb lányt. Pedig én is azt gondoltam mindkét esetben, hogy gond lesz vagy hogy esélyem sincsen mert alacsonyabb vagyok. Most aki tetszik 1-2 centivel alacsonyabb nekem ez a fura
2017. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!