Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért változott meg egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

A lány nagyon rendes volt és kedves. Athivott magához filmet nézni. Ramfekudt olelgetett, puszilgatott, simogatott és hasonlókat csinált. Egyszer annyit mondott hogy nem akar tőlem semmit. Az volt az indok, hogy képeket nézegetett és gondolkozott, aztán arra jutott hogy ez neki nem fér bele. Nagyon kibuktam, mert a lelkemet kitettem a lányert. Ennek a lánynak a barátnőjével úszók, és neki bejövök, de nekem ő nem tetszik. Nem egyszer kavart be a másik lánynál. Ez a lány akivel úszók állandóan hazudik. Mindenkinek elmondja mennyire bejövök neki csak nekem nem. Meg lett beszelve a lánnyal aki lekoptatott hogy nem lesz semmi. Annyit kértem hogy személyesen tisztázzuk le, de nem akart talalkozni. Mi lehet ennek a pálfordulásnak az oka?

Bocsi a helyesírásért telóról vagyok.

15/F


2017. febr. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Nem lehet,hogy a másik lány telebeszélte a fejét valamivel? Hmm? Azt mondtad barátnője vagy mi. De mondjuk az ilyen nem barátnő szerintem. Bűzlik valami a dologban...
2017. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem kerek ez az egész. Mit tudok ilyenkor tenni?
2017. febr. 21. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Írtó gázul viselkedik mindkét lány. Keress másik lányt, akinek nincs baj a viselkedésével.
2017. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem hagyd a francba....ha valaki tenyleg akar akkor nem csinal ilyeneket..sok hulye lany van....keress egy olyat aki biztos benned,mert az ilyennek semmi ertelme csak a fejed faj tole.
2017. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!