Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek észrevette?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észrevette?

Figyelt kérdés

A fiúk észreveszik, ha tetszenek egy leányzónak? Esetleg fordítva. Ti, hogyan vetéttek észre?


Nekem tetszik egy fiú. Néha szoktunk szemezni is és egyszer az egyik haverom megkérte, hogy kacsintson rám...nem is értette miért de megtette. :Dd Ha ül és elsétálok előtte, akkor egymás szemébe nézünk. De múltkor meglátta, hogy odamentem az egyik barátjához beszélgetni rámnézett, felállt és elment. (Ő is ott állt.)

Szerintetek inkább nem tetszek neki vagy lehet, hogy tetszek neki csak még túl "gyerek"? 17/l



2017. jan. 6. 00:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *ő ott ült)
2017. jan. 6. 00:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mindketten túl gyerekek vagytok. De am igen. Vagy tetszel neki vagy nem. Talán vele beszéld meg!
2017. jan. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen tetszel neki. :)

Írj rá valahol és derítés ki. (Szemtől szembe mégjobb lenne, de írásban is jó, ha félesz)

2017. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld pacsi, de még írjatok, mert az első kérdésemre is érdekelnek a válaszok! :)
2017. jan. 6. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ezek alapján semmi nem biztos. A lányok (mi) képesek mindent túlgondolni, mikor tetszik nekik valaki.


17/L

2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sziszen55 ***** válasza:

változó hogy észre veszik-e

attól függ mennyire látszanak az érzései a lánynak mikor a sráccal beszél.

a srácok megszokták érezni általában vagy nem vesznek róla tudomást vagy még esetleg nem tudják mit kezdjenek a lány érzéseivel.

velem úgy volt hogy nekem tetszett egy srác és valószínűleg észrevette hogy nekem tetszik ő szerintem.

nagyon jó barátok maradtunk de kapcsolat sose lett belőle mert egy oldalú volt az egész.

2017. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én volt kiszemeltem (már túlléptem rajta, kb 3 évig tetszett...) szerintem nagyon is tisztában volt azzal, hogy nekem ő többet jelent, mint barát. Próbált mindig olyan helyzetekbe hozni, hogy elpiruljak, vagy hozzáérjünk egymás kezéhez, ilyesmi... De elég gyerekes a fiú még mindig, szóval miután megismertem egy komolyabb, férfiasan srácot, kezdtek elhalványulni az érzéseim a másik iránt.

Osztálytársak vagyunk, több óránk is közös. Volt egy időszak, amikor nagyon közömbös voltam vele, ezt észre is vette, nem nagyon keresett, de most már normálisan bánok vele, s így megint próbál elpirulós/hozzámérős helyzetekbe hozni...

De ha tetszem neki, miért nem mondja? :D

Na, ezt csak azért mondtam el, hogy gyerekes fiúkra nem szabad várni, főleg nem annyit, amennyit én tettem.

Hajrá!:)

17L

2017. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!