Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOS! A fiú észrevette, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! A fiú észrevette, hogy fotózzuk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy iskolai bulin a barátnőm lefotózta őt,és ő ezt észrevette. Azt mondta,hogy tudta hogy őt fotózzuk,és nem olyan hülye hogy ne vegye észre. Amikor ezt kimondta mindketten lefagytunk,.én pedig gyorsan kimentem a mosdóba sírni. Most mit mondjunk neki? Bocsánatot szeretnénk tőle kérni de valahogy még ezt meg kell neki magyaráznunk,de azt nem.mondhatjuk hogy azért fotóztunk le mert tetszik nekem. Legyetek szívesek, kíméljétek a bunkó válaszokat,mert így is eléggé szar élmény volt ez! Előre is köszönöm!

2016. dec. 11. 00:03
 1/10 anonim válasza:
90%
Most már kénytelenek lesztek mindketten lefeküdni vele.
2016. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg az igazat?
2016. dec. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
úristen most mi lesz a srác nem egy hulyegyerek mint gondoltuk gyorsan fussunk a wcbe kozosen sírni az megoldás ja. még véletlenul se menj oda hozzá beszélgetni inkább fotózgasd mint valami elmeroggyant. kisp.... logikáját nem tudom felfogni.
2016. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nőj fel!

Mi is múltkor voltunk a haverokkal színházban, és láttunk 3 nagyon aranyosnak tűnő csajszit, de mi egy emelettel fentebb voltunk. Csak mosolyogtunk rájuk lefele. Aztán láttuk, hogy elkezdtek minket fotózni és egyből csináltunk egy szívet a kezünkből. Aztán szünetben lenéztünk, és mutatták, hogy menjünk le. Lementünk és azóta mindhármónknak van barátnője. :)

Ezt amúgy nem tudom miért írtam le. :D

16F

2016. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Én is azt tanácsolom mint az #1 :D

Amúgy meg semmit, miért kéne hogy csinálj valamit is?

2016. dec. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha durván le.aszott a fotózásért, ez biztos jele annak, hogy nem jöttök be neki, tehát legközelebb mást fotózzatok.
2016. dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Mint valami shouju animebe 😂😂

Rairsz facen bocsanatot kersz, megmondod h kitorlitek a kepeket, es bekamuzol vmi olyat, hogy "egyik ismerosom azt mondta latasbol ismer, de nem volt benne biztos, szoval lefotoztunk neki" v vmi ehhez hasonlo. Ha pedig nem akarsz bena hazugsagokat irkalni neki, akkor meg mond meg az igazat

2016. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egyáltalán nem olyan gáz ez a helyzet. :)

Velem már többször volt ilyen, hogy kiöltöztem , álltam a buszmegállóban egy rózsacsokorral és 2-3 lány lefotózott. Vagy például álltam a buszon és neki dőltem a korlátos résznek, egyik lábamat felraktam és egy lány lefotózott, mosolygott. :)

Ebben szerintem nincs semmi. Nyilvánvalóan tudja, hogy azért fotóztátok le, mert tetszik neked :D

Szóval nyugalom! Tisztában vagyunk az ilyenekkel!


F/21

2016. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Jaj,a kérdésedről eszembe jutott egy történet:D Annó a barátnőm az antiszociális kiszemeltem ott fényképezte,de észre sem vette:D Amúgy,csak kamuzz,ahogy egyik előző is mondta. Túléled,engem is vettek már észre idegen srácok,mikor lefotóztam őket,és még itt vagyok(jó szingliként de sebaj :D)
2016. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát pedig az lenne a legjobb, ha elmondanád neki az igazat.

Ha személyesen nem mered, akkor face/E-mail. Egyszerűen mond meg neki, hogy azért fotóztátok le, mert szimpatkus neked.

KÉSZ. Ha nem hülye (mint Reinfield a Drakula halott, de élvezi-ben ), érteni fogja ezt a mondatot.

2016. dec. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!