Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi szamít megcsalásnak? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szamít megcsalásnak? Van egy osztálytársam, akinek van barátnője, de én is tetszek neki. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Végzősök vagyunk, és már 9. óta tetszek neki nagyon. Mindig nemet mondtam a közeledésének, pedig már többször is próbált megcsókolni, megölelni stb. Most 2 éve van barátnője, de mellette ugyanúgy nem hagy békén. Már sokszor mondtam neki határozottan, hogy hagyjon békén, meg hogy ott a barátnője. Most már ott tart a helyzet, hogy megtetszett nekem a srác, mert olyan kitartó... Ma a suliban megint megakart többször is csókolni. Megölelt és szorosan magához szorított és mondta, hogy kellek neki. Sokkal "durvább" volt, mint eddig. Mondtam neki folyamatosan, hogy gondoljon a barátnőjére, de mint akinek becsukták a fülét nem törődött vele, hogy mit mondok. Erősen a falhoz lökött és csókolgatta a nyakam... Mivel megtetszett, így jól esett, de löktem el magamtól. Aztán már felvett az ölébe, és mondtam neki, hogy fejezze be, ne akarja megcsalni a batátnőjét. Azt mondta, hogy ha nem lenne barátnője, akkor együtt lennénk, de én titkolom, hogy tetszik. Mit tegyek? Ez már megcsalásnak látszik?
2016. dec. 20. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez a mai pávaszar generáció elég gáz.

Minimum egy pofont megérdemelne az ilyen köpedék.

Te meg hülye vagy hogy ez bejön neked és főleg hogy hagyod magad.

2016. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

Ne hagyd magad, jol teszed, hogy nemet mondasz...legalabbis ha baratnoje van, (tok mindegy, hogy eppen osszeveszve vagy nem), de ha van, nem lenne korrekt toled ha igent mondanal. Gondolj bele, milyen lehet a baratnod szemszogebol...

2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a srac baratnojenek hogy milyen rohadek baratja van.
2016. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Megcsalás és mind a ketten elég gerinctelenek vagytok. Grat
2016. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ráírok a csajára de erre megijedt és könyörgött, hogy ne írjak neki és leszáll rólam.
2016. dec. 20. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Ne parázd túl :D, néhány elejtett csók még nem a világ (nyugodtan) Amúgy is tetszik, vagy nem? Plusz ha azt nézed a barátok is szoktak hülyéskedni ölelkezni :D nem értem mi ezzel a baj.
2016. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fuj gyava fereg, csak kiakar hasznalni.. Remelem azert te is atlatod a helyzetet.. Azert is ird meg a baratnojenek rohadek allat az ilyen fiu. Annyit akar hogy megkap teged aztan megy vissza a baratnojehez, szerinted miert nem szakitott eddig vele?.. Csak jatszik veled.
2016. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os.. persze baratok is szoktak csokolgatni egymas nyakat stb :) gondolom milyen barataid lehetnek...
2016. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma már nem volt semmi. Nem szóltam hozzá, és ő se hozzám. Mivel tegnap momdtam, hogy ráírok a csajára, így már béké hagy.
2016. dec. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!