Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek megcsalásnak számítanak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek megcsalásnak számítanak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi mi a véleményetek, fiúk lányok egyaránt és azt hogy ezek mennyire számítanak megcsalásnak.


1- Ha a lány rajong valami fiú anime figuráért és olyanokat mond hogy "szeretem" meg "milyen heljes, olyan szivesen összeházasodnék vele" meg szívecske meg olyan 'fangirl'-os áradozás meg minden -nem gondolja komolyan csak nagyon szereti azt az anime figurát. Természetesen a barátjával tud normális lenni meg romantikus, meg szereti.


2- Ha a lánynak van egy régebbi barátja akivel néha 'drágámnak' szólítják egymást. A srác meleg.



Elõre is köszönöm a válaszokat :)



2016. nov. 1. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik se az.
2016. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az de ugye milyen szép ez a csaj :o?


[link]

2016. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#2 Nem csúnya, de szõkék jobban bejönnek. Ha picit kevesebb lenne a smink, szebb lenne... Legalábbis szerintem :)

Am meg... ez hogy jött ide? xD

2016. nov. 1. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elég beteg, ha valaki egy mesét megcsalásnak vesz xD


A második érdekes eset, engem zavarna, akkor is ha annyira meleg, hogy felgyullad mellette minden.

2016. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem megcsalás. Nekem hetero haverom van, akitől mindig megkérdezem, hogy szeret-e, és ha igent mond, azt mondom, hogy "én is téged" meg satöbbi. És nem vagyunk együtt, csak nagyon jó barátok vagyunk. Lánnyal kapcsolatos tippeket szokott tőlem kérni, mert van aki tetszik neki. És nekem is van fiú, aki tetszik...

Tehát abszolút semmi.

2016. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Nem megcsalás, de a pasinak elég szarul eshet. Én speciel nem tudnám elviselni valszeg.


2. Szerintem tök normális. Ha tényleg meleg nincs miért aggódni. Ők lesznek a bizonyíték a fiú lány barátságra😉

2016. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!