Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elküldtem egy csajt akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldtem egy csajt akivel kavartam, de nem akarom mégsem hogy ennyiben maradjon, vagy inkább tényleg hagyjam?

Figyelt kérdés

Lényegében mindenhogyan nagyon bejött érzelmileg,lelkileg,stílusra is nagyon hasonlít rám. Három hetet kavartunk néha eljött hozzám történt ez az, konkrét szex nem jobban megismertük egymást mondta, hogy megszeretett de valahogy nem tudtam ezt elhinni.


Az volt benne a baj, hogy kicsit éretlen gondolkodása volt és úgy éreztem mintha nem férne meg az enyémmel. Tehát éreztem, hogy összeillünk de mégis ott volt valami ellentét ezért úgy elég "szépen" elküldtem, mert felidegesített :/.

Alapból nem vagyok valami érzelmes, de hiányzik és olyan szar érzés hogy történt is meg nem is valami köztünk még az ismerőseim közül is letöröltem, mert kicsit össze is kaptunk.


Most legszívesebben megkérdezném tőle, hogy jó ez így nekünk? üljünk le beszéljük meg inkább élőben a dolgokat. Olyan gyorsan történt minden, és egyáltalán nem úgy csináltuk ahogy kellett volna de valahogy azt érzem hogy meglehetne javítani.


Ami gátol bennem, hogy megírjam, hogy attól félek hogy akkor úgy érzi majd mintha "becsicskultam" volna, és csak adok alá egy lovat ami miatt elküld ő.

Szerintetek megérdemelne ez az egész egy esélyt, vagy inkább felesleges energia pocsékolás lenne?


19l23f



2016. dec. 6. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg se próbálod sose tudod meg mi lett volna ha.. :) Egy próbát megér.
2016. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!