Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy elküldtetek valakit és bántátok utána igazából feleslegesen?

Figyelt kérdés

Kavartam egy csajjal nem volt hosszú idő 2-3 hét történt több dolog is közben, és hát elég közel kerültünk egymáshoz csak sajnos rosszkor rossz időben találtuk meg egymást, vagyis nem illettünk össze ÉREZTEM, és hát ényleg nem sok jó sült ki volna a dologból ha még ezt tovább folytatjuk legalábbis én nagyon úgy vettem észre.


Ezért megbeszéltük a dolgokat, és elküldtem (igazából ő volt az oka ennek a dolognak nagyrészt)...viszont most meg hiányzik, és tudom hogy teljesen feleslegesn :/ és egésznap rá gondolok hogy már nem beszélünk meg semmi..olyan mintha most szakítottam volna valakivel, és ő is ígyvan like-olja amiket kiírok stb, de még a chat-et is kikapcsolta valamiért, és közben tudom hogy lenne a dolog, DE mégsem...tényleg komoly oka van annak ,hogy nem tudok vele lenni úgy mint barát stb (éretlen hozzám minden téren) mivel tudom elterelni a figyelmemet róla? :/ igyak ?? :D


2016. dec. 1. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

12 éves voltam mikor általános iskolában volt ilyen "gyerek járás" egy lánnyal. Mindig 1-2 nap után "dobtam" nem tudom miért, kicsit bunkó is voltam. 2 hónapja meghalt a lány, azóta sajnálom hogy bunkón viselkedtem vele... Igazából nem is vette se ő se én ezt a dolgot komolyan, tényleg súlya nem volt semelyikünk életében de mégis sajnálom.

19/f

2016. dec. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen volt. csúnya szakítás, több év után.

Aztán sokáig megvolt bennem a harag (nem véletlen szakítottam vele), csajozgattam, majd összejöttem egy lánnyal. Együtt voltunk már jóideje, amikor az ex megkeresett. Addigra bántam, hogy annyira összezörrentünk, parasztul is viselkedtünk egymással régen. Akkor is leráztam, amikor megkeresett (már nem bunkón, szépen mondtam, hogy kösz nem) mert akkor nagyon "dúlt a love" párommal. Aztán mocskosul megbántam, ma teljesen máshogy lenne minden, ha akkor józanul tudtam volna gondolkozni. De túl kell lépni, és élni, az volt egy fejezet, és még mennyi van hátra....

2016. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha az ér hogy akkor elég kibírhatatlan volt, meg nézett és nem válaszolt xD, most meg van pasija xD
2016. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!