Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti eldobnátok egy ilyen embert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eldobnátok egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

A fiú mindennél jobban szereti a lányt, ő jelenti számára az egész világot, hajlandó változni, mindenben a kedvére tesz.Tipikusan egy olyan fiút kell elképzelni, aki sosem csalná meg a szerelmét és élete végéig hűséges lenne hozzá.

A lány viszont úgy érzi nincs meg a kémia a fiúval, nem érzi magát boldognak mellette.Úgy érzi nem működik köztük a kommunikáció, a fiú megfojtja a szeretetével és a szabadságában korlátozva érzi magát.Nem szerelmes belé, de fél, hogy nem fogja már több fiú ennyire szeretni, és retteg attól,h összetöri a fiú lelkivilágát, ha szakít vele.


2016. okt. 23. 22:39
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
Ha hajlandó változni, akkor az sem lehet akadály, hogy több szabadságot hagyna a lánynak.. Szerintem mindenki ilyesmire vágyik, csak az a bizonyos kémia. :)
2016. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szerelmes belé, akkor nem lesz ez jó egyiküknek sem.

A fiúnak is jobb lesz, ha olyan lányt talál, aki viszonozza az érzéseit.

Olyan kapcsolat meg sose lesz jó, ahogy az egyik meg akarja fojtani a másikat, és korlátozza a szabadságában.

2016. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szereti hogyhogy járnak?

Nocs de ezt most nem értem teljesen.

Mióta járnak? XD

Vagy indult egy laza kapcsolatként és a fiúnak komollyá vált a lánynak meg nem?

De közben megismerte a fiút, túl hűséges és igen általában sima hűségest is nehéz találni főleg manapság.

Ez olyan találunk egyszer valamit és többé nem.

Ez így van sajnos, de igazán mi nem működik köztük? Ízlés vagy életcél?

Azért ha nem bírja tényleg váljanak el, egy látkapcsolatban szerintem egy nő döntése az első.

A fiú csak nem hal be de ha megnyugtat az én barátom elvesztett egy lányt aztán idén beleszeretett egy olyanba aki sose lehet az övé mert a világ nem engedi.

Neki még az se jutott, hogy megismerje, hogy elmondhassa mennyire képes bármire.

Bármire csak a világot megváltoztatni, a világot am elvegte tőle.

21 évesen olyan lett mint egy aggastyán mégis túlélte és ha az én barátom túlélte akkor ez a fiú is túl fogja.

Túl lehet, muszáj...

2016. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáteszek, hogy amúgy a sors ilyen.

Lehetetlen helyzetek és egyértelmű, hogy a szerelem a legerősebb mozgató erő.

Egy pillantás és tönkremegy az életed mert 2 milliárd lány közül pont azt látod meg akit nem szabadna.

Lehet, hogy a barátnőd most még nem akart semmi komolyat csak aztán úgy alakult, hogy ez a fiú kinyitotta a szemét, hogy az életben vannak különleges dolgok is és túl fiatal még, hogy egyáltalán feldolgozza ezeket az érzéseket.

Túl fiatal még pedig tudja a lány barátnőd is, hogy neki ez kell.

Nem akar kimaradni egy életreszóló kalandból de mégse kész még rá.

Ez ilyen sajnos.

Mint az en haverom mondom de csak ha megnyugtat, mert ő például elvihetné ezt a csajt a legjobb kosármeccsekre is (a lány kosarazik) New York-ban is akár mert ennek a szemétnek ott is élnek rokonai meg a népe nagy része de itt ragadt körbevéve átkos helyzetekkel és még egy fagyira se hívhatja el.

Az életben van úgy, hogy túl korán kell nagy dolgokban döntenünk és ezzel nehéz mit kezdeni.

A barátnődnek a szívére kell hallgatnia, ha nincs meg a kémia akkor el kell hagyja, nem kínozhata önmagát még akkor sem ha a leghűségesebb srác a világon.

2016. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos én lány vagyok, és borzasztóan szeretetéhes, minden vágyam lenne egy társ, aki elfogad és törődik velem, szóval nagyjából biztosra mondom, hogy viszontszeretnék egy ilyen srácot és tökéletesen boldog lennék mellette. Viszont te már leírtad, milyen érzések járnak a szituációval, és ha csak abból indulhatok ki, hogy rosszul érezném vele magam, akkor nyilván szakítás lenne a vége előbb-utóbb (minél előbb, annál jobb), mert én megérdemelném a boldogságot, ő pedig azt a lányt, aki viszonozni tud neki mindent.
2016. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez melyik könyvnek a tartalomjegyzéke?
2016. okt. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam a fiú. A lány dobott, majd visszasírta magát, hogy ő megbánta. Persze én el is hittem, szóval meg is érdemeltem, hogy utána megint dobott. Mi lett a vége? A lány 4 hónapig nem keresett, majd egyszer szerencsétlen módon összefutottunk, természetesen azonnal megismert és lassan fél éve ostromol, hogy fogadjam vissza. Megoldás: minnél előbb ülj le vele, tisztázd a dolgokat és közösen döntsetek.
2016. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én megtettem és bár nekem jelenleg sincs párom, végtelenül örülök, hogy ő jelenleg is komoly boldog párkapcsolatban él, bár nagyon hiányzik úgy éreztem kihasználnám, ha így is magamhoz láncolnám :(:
2016. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mármint szakítottam vele
2016. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!