Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok hogy szokták becézni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogy szokták becézni a barátjukat?

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Mackónak vagy Szívemnek hívom, de legtöbbször inább a nevén szólítom. 18/l
2016. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kismoszatnak szólítottam... :( <3
2016. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, de van, aki cicázza a barátját. Elterjedt az édesem, drágám, szívem, én is használok ilyeneket (a cicát is :DD) de ahogy jön, nincs olyan, hogy csak macinak hívnám. De legtöbbször a saját nevén, azért van neki :D
2016. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez lányfüggő, én mondjuk már idősebb vagyok, de ez nem hiszem, hogy sokban befolyásol. Apró dudvabaglyocskától (ez egy valódi fajnév, valami lepke) majompüréig van minden, de leginkább pocok, az évek óta jól tartja magát. Mikor mi jut eszembe, mi tetszik meg. Elég jól bírja, bármire hallgat. Ő is mond cifrákat, de sokszor petty vagyok, esetleg petymeg. Az állatvilág vonz minket.
2016. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életem, szerelmem: ezeket nem csak fiú mondhatja lánynak :D
2016. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. A keresztnevén szólítom. Sosem tudnám például unironikusan kicsimnek hívni, és zavarna, ha Ő hasonló unalmas, normie nevekkel illetne.

18/L

2016. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!