Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kérdezte meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte meg, hogy tetszik-e nekem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel több hónapja beszélgetek, és telefonálok napi szinten. Találkoztunk is, ahol többször megfogta a kezemet, és a derekamat, illetve köszönésnél/elköszönésnél hosszabb ideig, egész szorosan átöltet. Egyik keze a tarkómnál, másik a derekamon volt minden esetben. :) Valamelyik nap megkérdezte telefonban, hogy tetszik-e nekem, de egy zavaró tényező miatt (öcsém) egy pillanatra el kellett mennem, válaszolni se tudtam, majd abbamaradt ez a téma. Később nem tért vissza rá. Nekem nagyon tetszik a fiú, de nem merem nagyon kimutatni, mert tartok tőle, hogy nem kölcsönös.

Mit gondoltok, lehetséges, hogy azért kérdezte meg, mert esetleg többet gondol?:)


Igyekeztem rövidre fogni, de ha kevésnek bizonyul, szívesen kifejtem, és részletezem. :)


Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2016. júl. 18. 20:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem tetszel neki csak félénk lehet ő is ugyanattól tart mint te. Lehet azt h nem válaszoltál úgy vette h neked kínos ez a téma és ezért nem hozza fel megint. Szerintem próbáld meg felhozni. Veszteni szerintem nem veszthetsz ha mégsem akkor maradtok barátom nem fog eltávolodni viszont ha tetszel neki akkor meg nyert ügyed van.
2016. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt kihagytam, hogy tudja, hogy közben bejött az öcsém a szobámba, és ezért nem válaszoltam.:)

Csak ettől tartok, hogy ha megint megkérdezi, elmondhatom-e a véleményem, így telefonban, és nem lesz-e kellemetlen... Viszont nemsokára találkozunk megint, mindketten részt veszünk egy táborban. Lehetséges, hogy, addigra tervezi megkérdezni ismét?

2016. júl. 18. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, csak mondd meg neki, hogy a korábbi kérdésére a válasz igen. Nem kell ennyit pörögni ezen.
2016. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm!:D
2016. júl. 18. 21:12
 5/5 anonim válasza:
Azért kérdezte, mert te is tetszel neki. Mondd meg neki, mert most lehet, hogy azt hiszi, hogy nem tetszik neked. Sok sikert!!! :)
2016. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!