Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érezhet irántam...

Szerintetek érezhet irántam valamit, vagy csak puszta kíváncsiságból kérdezte?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki tetszik, egy suliba jarunk, egy idosek vagyunk, meg egy edzesre is jarunk. Es tegnap az egyik osztalytarsam (fiu) eljott megnezni az edzest hatha kedvet kap hozza, es a sra(aki nekem tetszik) kerdezte hogy o a baratom e. Es mondtam hogy nem. Meg meg egy hobappal ezelott mikor elem jott (suli ele) a legjobb baratom masnap kerdezte a srac hogy o a baratom e. Es mondtam hogy csak a legjobb baratom.

Igazabol ugy tudom hogy neki az egyik osztalytarsa tetszik/tetszett(2honapja hallotam ezt). Olyan is is kapcsolatunk van. Neha kedves velem neha bunko. En is igy viselkedek vele annak ellenere hogy tetszik. Facen sajnos nem beszelgetunk, es ha csak ugy rairnek az eleg furan jonne ki. Szerintetek csak puszta erdeklodesbol kerdezte vagy esetleg en is tetszhetek neki? Hogyan kellene kozelebb engednem magamhoz? Vagy beszelgetest kezdemenyezni akar szoba is? 16L



2015. jan. 20. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki...

Nézett edzés közben?

Írj rá a házi miatt, hogy nem érted, vagy valami, és akkor (jobb esetben) segít, majd még beszélgettek egy kicsit, ami lehet hosszabb lesz :-)

Ha tényleg, semmivel nem tudsz ráírni, átlátszó is lehet (pl holnap tényleg nem marad-e el a tesi, vagy vmi) mert végülis lehet, hogy gorombán válaszol, de leszűri, hogy tetszel neki, és lehet hogy többet nézne/beszélgetést kezdeményezne veled....

Szerintem megérné :-)

2015. jan. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsere nem vagyunk osztalytarsak:) ami szerintem jobb is ha kapcsolatot szeretnek tole.

De koszi a tanacsot! Megfogadom:)

2015. jan. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!