Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom nagyon durván viselked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nagyon durván viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi váltotta ki belőle ezt a viselkedést, de az elmúlt pár napban konkrétan elkezdett beszólogatni, amikor a mobilom a kezemben van mindig elveszi tőlem, mondta, hogyha szakítok vele, akkor megy és olyan dolgokat tesz a kutyámmal (akit nemrég kaptam) amit én sem szeretnék, folyamatosan kínos helyzetbe hoz a barátai előtt. Nem szoktam egyáltalán piálni, de ő múltkor megkért, hogy igyak neg vele egy sört és amikor visszautasítottam, kiröhögött és mindenféle jelzőkkel illetett.

Nagyon rosszul esik ez a viselkedés, de egyszerűen nem tudom, hogyan koptassam le.. Szüleim amúgy még nem tudnak róla.


16/L


2016. júl. 10. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolyan egy 16 éves fiutol szärsz hogy mit tesz a kutyáddal, szolj apudnak szerintem hogy az ilyen kis heringet gyorsan zavarja el a közeledből :)

16/F

2016. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfenyegetett? Akkor nagyon egyszerű, hogyan zavard el: MINÉL GYORSABBAN.

Ez elég beteg, ráadásul bunkó is, nem ártana ha a szüleid tudnának róla. Mondd meg neki, hogy neked ilyesmire nincs szükséged, higgadtan és szépen. És kérd meg, hogy többet ne keressen.

2016. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem apád rázza meg mint a vizes törülközőt.
2016. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez beteg..Koptasd le nagyon gyorsan, igazuk van a többieknek szólj apukádnak!
2016. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el a szüleidnek, ne csalódjanak benned, hogy ilyen sráccal jár a lányuk(megértelek, de TAPASZTALATBÓL mondom) szakíts vele, a kutyádat, meg ha nagyon félted, akkor vidd a szüleid közelébe, amíg szakítasz vele, de ne maradj mellette nem érdemel meg
2016. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!