Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek rosszul esik, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek rosszul esik, ha tetszik egy lány, de ő magától nem ír?

Figyelt kérdés

Tehát hogy veszitek, ha ti irtok egy lanynak , de ő magátol nem ir vagyis nagyon ritkán...?!

Mert nálam (18/L) az a helyzet , hogy van egy srác (velem egy korú) , akivel már sokszor randiztam, meg ismerjük egymást, és most volt/van egy kis "mosolyszünet" , de Ő rámírt h kellenék neki, meg hogy szokott rám gondolni...Akkor irtunk egy kicsit, és azóta megint semmit nem irt.

Szerintetek azt varja , hogy én is irjak??

Pl. barátnőm pasija szóvá teszi néha a baratnomnek , ha nem ir....



2016. jún. 24. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várja, hogy te írj :3

Nem esik rosszul, mert hát végülis én vagyok a fiú, ha akarok valamit, akkor nekem kell megtennem :3

2016. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele , hogy mégiscsak a fiú dolga hogy menjen a lány után. De most pl. ő kezdett el megint írni, es mivel én azóta nem irtam neki, lehet azt hiszi h nem is erdekel .... :/ :)
2016. jún. 24. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyenekért is unjuk meg mi fiúk előbbutóbb hogy fussunk egy lány után.
2016. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, oké biztos meg lehet unni egyszer. DE nehogy már a lány menjen a fiú után. Hányok az olyanoktól...
2016. jún. 24. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy azt várja...


Nem tudom egyébként ki terjesztette el ezt az "eufóriát", hogy a fiúknak kell a csaj után rohangálni... A nők egyenjogúságot akartak, egyenlőséget... Itt van, ti is mehettek a fiú után.. Nincs leírva a Nagy Könyvben, hogy ti nem jöhettek utánunk...


Felejtsd el ezt a baromságot.

2016. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönööm :) Johet azert még akinek esetleg van valami tapasztalata erről !!!

Én pl. azt szeretem ha latom a fiún hogy teper utánam...

2016. jún. 24. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom egyébként ki terjesztette el ezt az "eufóriát", hogy a fiúknak kell a csaj után rohangálni...

---

Megmondom, hogy ki. Evolúció bácsiról hallottál már? Nos, ő volt a tettes. A női egyenjogúság pedig messze nem arról szól, hogy te csak hátradőlj, vakargasd a tökeidet (ha végre egyszer megtalálod őket), és várd, hogy felszedjenek. Nézz körül a természetben. A hím szövőmadár tökéletes fészket épít, ezzel csalogatja a tojót. A fajdkakas násztáncot ad elő. A szarvasbika megverekszik a területért és a háremért.

Neked messze nincs ilyen nehéz dolgod. Nem kell mérnöki pontosságú házat építened, ha párt akarsz. Nem kell tökéletes koreográfiákat betanulnod, nem kell lepofoznod a színről a környék össze pasiját. Mindössze annyit kell tenned, hogy elhiteted a csajjal, hogy te vagy számár az ideális partner.

2016. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*számára
2016. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze hogy rád vár! Ha valaki nem érdeklődik utánam az egyoldalú kapcsolat lenne.
2016. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!