Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erdemes igy folytatni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes igy folytatni vagy lepjek tovabb?

Figyelt kérdés

A baratommal 4 honapja vagyunk egyutt. Kb 3 hete eleg sokat veszekszunk. Ennek pedig az oka, hogy en vasarnaponkent lovardaba jarok segiteni(dolgozni) es az a baja, hogy keveset vagyunk egyutt, szerinte semmit. Szombatot egyutt toltjuk, ha olyan van itt is alszik, de en kozoltem vele 2 hete, hogy vasarnaponkent nekem mennem kell. Nyaron pedig jon a taboroztatas, ahova ugyszinten mennem kell, es szeretnek is menni. Ismet azon vesztunk ossze, hogy mondtam neki, hogy ne aludjon itt szombaton mert vasarnap koran megyek es nem akarom, hogy neki is koran kelljen kelnie. Olyan erzesem van, mintha nem fogadna el, hogy lovas vagyok. 7 eve lovagolok, mondtam neki, hogy ez ezzel jar. En kesobb ezzel szeretnek foglalkozni es mar most is tanulom az alapokat. Annyiszor probaltam mar elmagyarazni neki a dolgokat, de sajnos nem veszi komolyan. Anyummal is beszeltem errol, neki is feltunt, hogy nincs valami.

Amikor ossze jottunk akkor nem volt ennyire hisztis, feltekeny. En meg ezt nem nagyon birom mar, hogy ennyit veszekszunk.

Anyum azt mondta, hogy alljak a sarkamra es mondjam el neki, hogy ez nekem fontos.

Mit tegyek?



2016. jún. 2. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

ANyudnak igaza van.....

Én tovább lépnék a helyedben.... Mivel benned is felmerült a gondolat, így már te sem vagy biztos a kapcsolatban. Érdemes lenne tovább lépni.

2016. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan nagy elvárás, ha valaki szeretne a párjával együtt lenni. Ezen miért kell kiakadni? Ebben nincs semmiféle hisztéria, teljesen alapvető dolog.

Elsősorban neked kell magadban tisztázni, hogy az időbeosztásodban fontosabb a lovaglás, mint a kapcsolatotok. Érdemes inkább a hobbidhoz igazítani a párválasztást, és más lovaglók közül párt választani magadnak, hogy legalább ott együtt tudjatok lenni.

2016. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Probalom ugy beosztani az idomet, hogy jo legyen.. Hetkoznap eselytelen, hogy talalkozzunk, o dolgozik nekem suli es csak hetvegen tudom megoldani ezeket. De az a baj, hogy mar nem csak e miatt kaptunk ossze ...
2016. jún. 2. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha se hétköznap, se a hétvége nagy részében nem tudtok találkozni akkor ez a helyzet nem kérdéses.
2016. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!