Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi legyen a távkapcsolattal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a távkapcsolattal?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel igaz nem sokat találkoztunk ez idő alatt 9x de nagy részben én mentem hozzá és ugye költséges nekem mivel még saját pénzel nem rendelkezek így a spórolt pénzemet használom fel erre... Nagy baj még az anyukája is aki nem igazán engedi el 230km választ el minket.. beszéltem szüleivel apja hajlik rá hogy elengedje anyukája egyáltalán nem.. tényleg nagyon szeretem és tényleg tökéletes számomra napi szinten 7 órákat is elbeszélgetünk telefonon nagyon egymásra találtunk de a jövőben nem hiszem hogy menni fog nekem nyáron munka neki is megyek nyaralni is meg fesztiválok ő meg nem tud jönni mert az anyja.. mit tegyek?

2016. máj. 20. 00:08
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.

Mi is most lettünk 9 hónaposak és minket is kb 250 km választ el egymástól.

Mindig én megyek fel hozzá, ő sosem jön le. Többször is fizettem egész utat, de pár hónapja megmondtam neki, hogy nem bírja már a bukszám. Úgyhogy megbeszéltük, felét ő fizeti, felét én.:)

17L

2016. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!