Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi legyen a távkapcsolattal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a távkapcsolattal?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt barátnőmmel igaz nem sokat találkoztunk ez idő alatt 9x de nagy részben én mentem hozzá és ugye költséges nekem mivel még saját pénzel nem rendelkezek így a spórolt pénzemet használom fel erre... Nagy baj még az anyukája is aki nem igazán engedi el 230km választ el minket.. beszéltem szüleivel apja hajlik rá hogy elengedje anyukája egyáltalán nem.. tényleg nagyon szeretem és tényleg tökéletes számomra napi szinten 7 órákat is elbeszélgetünk telefonon nagyon egymásra találtunk de a jövőben nem hiszem hogy menni fog nekem nyáron munka neki is megyek nyaralni is meg fesztiválok ő meg nem tud jönni mert az anyja.. mit tegyek?

2016. máj. 20. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bele fog férni. Ha más nem havonta egyszer...
2016. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
havi 1x az meg már milyen?:/
2016. máj. 20. 00:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Sz@r, de most inkább szakítanál?
2016. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szüneteltetném mert ennek nem most van az ideje.. én érettségizek vagy is még szóbeli meg ilyenek szval
2016. máj. 20. 00:57
 5/11 anonim válasza:
Csak egy ideig van ez az állapot, oké, de véleményem szerint örökké nem fog tartani. Én is éltem ilyen, Budapesten jártam egyetemre, a barátom Ausztriában, a svájci határ mellett dolgozott, és mi is havi egyszer egy hétvégére tudtunk találkozni, mert ha ő szabadságon volt, nekem akkor suli, ha meg nekem volt szünet, akkor ő dolgozott. Jó 800 km volt köztünk.
2016. máj. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon mégsem szeretheted, ha ilyen lazán megválsz tőle a fesztiválok miatt.


Hány évesek vagytok?

2016. máj. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom. A netem megismerkedtem az ideális szerelemmel, de egy földrész választ el bennnünket. Nekem vannak kötelezetségeim. Ide akar repülni majd a kedvesem, ahogy az ideje engedi.És nem tudom, hogy oldjam meg.Úgyhogy én meg tudlak érteni téged.
2016. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 17 nem arról van szó hogy nem szeretem csak ez igy fájdalmas meg idegesítő hogy folyton mennem kell mert őt nem engedik és hiába beszélek szüleivel hiába kedvelnek akkor se engedik le
2016. máj. 20. 13:16
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem egyszer volt már az hogy szakított velem az anyukája miatt de en küzdöttem érte és sose engedtem el de igy mar szar h 3 honapja nem láttam es legközelebb csak 1.5 hónap mulva fogom (telorol irom ha az ekezetekel baj van bocsanat erte )
2016. máj. 20. 13:22
 10/11 anonim válasza:
Amikor a lelked fáj és nem a szíved? Amit senki nem lát mert csak te érzed legbelül és a másik nem veszi észre .Na ez a szerelem.Nyilván neked most rossz, mert szenvedsz mert hiányzik a lány. Vagy vársz egy évet, amíg 18 éves lesz és nem az anyja mondja meg, hogy mit tegyen. Vagy megpróbálod elfelejteni és a szívedben megőrizni mint szép emléket örökre.Nem tudom mennnyire nagy a szerelem, de én utóbbit választanám. A hétköznapi rohanás nem engedi meg, hogy ilyen messzire udvarolj.Vagy adj neki még egy esélyt, ha akkor sem tart veled, akkor a szakítás.
2016. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!