Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javíthatnék a helyzeten?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, 1 éve ismerjük egymást.

Tudom hogy szeret, folyton bókol, ki is mondja, rengeteg mindent megtesz értem, romantikusabb nálam. Én nehezen nyílok meg, nem adom ki magam, nem osztom meg minden bajom vele, sose mondom először hogy szeretem... Pedig szeretem, mert én is próbálok a kedvében járni, iszonyúan hiányzik ha nincs velem, ha ránézek, boldog vagyok... De nem tudom kimutatni, és már volt hogy mondta hogy nem volt biztos az érzéseimben és hogy szeretné ha tudnám hogy megbízhatok benne..

Én 18/l ő 20/f


2016. máj. 13. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szegény:( mindenképp mutasd ki neki mert azt fogja hinni nem szereted és elhagy
2016. máj. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!